28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Charlie, były Garibaldiego, atakuje Ingrid Coronado; Potwierdza, że ​​to nie jest to, o czym myślał

Ingrid CoronadoJest jedną z najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych dzięki udziałowi w Venga la Alegría z TV Azteca. Z tego powodu kontrowersje wzbudziło to, co niedawno ogłosił jego były partner Charlie de Garibaldi, który potwierdził, że wolałby trzymać się z daleka od partnera Fernando del Solar.

© Przesłane przez Milenio
„Nie chcę, żeby była blisko mojego życia”, przyznaje Charlie, były Garibaldi, kiepsko dogadując się z Ingrid Coronado. (Specjalny)

W rozmowie z kanałem YouTube MichTV były Garibaldi wyjaśnił, że nie dogaduje się ze swoją byłą partnerką Ingrid Coronado, bo według niego dowiedział się, że nie była tym, o czym myślał.

Nie precyzując zbyt wiele, o czym miał na myśli, Charlie informuje, że przez długi czas była z dala od Ingrid Coronado i że nie mają kontaktu z jej synem.

„Nie ma żadnego rodzaju związku, a ja tego nie chcę, Mitch, i spójrz, żebym to powiedział, musi za tym kryć się coś potężnego. Nawet tego nie chcę. To nie było to, o czym myślałem było – przyznał Charlie.

Ponadto Charlie skatalogował Ingrid Coronado jako złego faceta.

Były Garibaldi dodał: „Kiedy człowiek jest dobry, jest dobry, a gdy człowiek jest zły”.

W obliczu mocnych oświadczeń Michelle Rubalcava upierała się przy swoich powodach, by trzymać się z daleka. Nie było jednak ostatecznej odpowiedzi. Charlie przyznał, że jej nie chciał.

– Nie chcę, żeby zbliżyła się do mojego życia i powiedziała ci wszystko – powiedział.