30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cena Motoroli RAZR 3 zapewni nam dobry humor

Zaangażowany

Wygląda na to, że Samsung Galaxy Z Flip w końcu zmierzy się z poważnym konkurentem w najlepszym wydaniu, z Motorolą RAZR 3, która już teraz ma stanąć na wysokości zadania pomimo znacznego spadku cen.

Wygląda na to, że Lenovo i Motorola już torują drogę Nowy RAZR od 2022który jest pomiędzy Te dziewiętnaście telefonów komórkowych, które nam obiecałeś Wiedzieliśmy już, że będzie plik Nowa zakładka z kategorią „Weteran” W kodzie deweloperskim plus jeszcze jeden Główny To zadebiutuje 200-megapikselowy czujnik Samsung Isocell HP1 znany jako ’granica’.

Tym razem od tamtego czasu porównywać Gdy pojawiły się nowe przecieki, które pojawiły się w Chinach, oczywiście zostały ujawnione Niektóre szczegóły dotyczące Motoroli RAZR 3 która określa jego możliwości i wykończenia, z Świetna wiadomość przynajmniej pod względem ceny i dostępność.

To będzie nowy Moto RAZR na rok 2022: bardziej wyrafinowany projekt, bez zagięć i z podwójnym aparatem.

Nic dziwnego, że już wskazali Ceny na rynku europejskim potwierdzają, że wkrótce to zobaczymy A formalnie sporządzanie raportów oprócz Kolory używane przez projektantów Lenovo i Motorola Aby uruchomić swój referencyjny składany telefon komórkowy.

Zarówno Lenovo, jak i Motorola chcą podnieść poziom RAZR 3, który ma zostać zaprezentowany w lipcu, co zaoferuje nam możliwość złożenia go z najwyższą wydajnością przy większej baterii, smuklejszej konstrukcji i atrakcyjniejszej cenie około 1149 euro.

A to, chłopaki, jest nowy składany telefon Motorola RAZR na wideo

Dlatego kolor, który Motorola wybrała do debiutu w RAZR 3, będzie czarny kwarcZ głębokim i eleganckim czarnym wykończeniemznacznie bardziej realistyczny niż w poprzednim RAZR i daleki od dostosowań i jasnych kolorów, z którymi działa Samsung i Galaxy Z Flip 3. Widocznie Tak, przyjdzie więcej kolorów, ale zrobią to późniejA ten czarny kwarc pojawi się dopiero od początku.

Co więcej, dobra wiadomość ujawniona nam z Chin jest taka, że ​​cena 1599 euro, po której sprzedano ostatni RAZR 5G, zostanie bardzo znacznie obniżona, z Około 1149 euro w przystępnej cenie za RAZR 3 Który teraz wydaje się być dobrze przygotowany do konkurowania z Samsungiem.

450 euro taniej w zaledwie jedno pokolenie, również według mojego gustu Projekt bardziej udany niż w przypadku Samsungaz Większy i bardziej przydatny ekran zewnętrzny A zawias lepiej ukrywa fałdę elastycznego panelu OLED.

Powiedzieli również, że RAZR 2022 powinien podążać podobną strategią do poprzednich RAZR pod względem sprzętu, chociaż ostatecznie wydaje się, że jest Lenovo postawi na podniesienie go do najwyższego poziomuZe względu na poprzednie modele serii Snapdragon 7 przejdziemy do pliku Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 Z najnowszym procesem technologicznym TSMC 4nm.

Będzie to flagowiec ze wszystkimi literami, więc Ta obniżka o 450 euro jest jeszcze bardziej znaczącaI zwiększ rozmiar ekranu zewnętrznego z 2,7 cala do 3 cali, Ulepszony projekt i większa bateria Który oczywiście będzie musiał wyżywić większą i potężniejszą grupę.

W rzeczywistości ekran wewnętrzny również się powiększy, co Przechodzi z 6,2 cala do 6,7Z dodatkiem 12 GB pamięci RAM i do 512 GB pamięci.

Zbyt ciężkie, by rynek mógł się spodziewać Nowość, która poważnie rywalizuje z Galaxy Z.chociaż póki co będziemy musieli mieć oko na Lenovo i Motorolę ze względu na Wygląda na to, że RAZR 3 zostanie wprowadzony dopiero w lipcu przyszłego rokuBądźmy cierpliwi, bo będzie warto!

Więcej szczegółów na temat Motoroli pojawi się w tym roku: co najmniej 19 telefonów jest w drodze

Powiązane tematy: Motorola

Zaangażowany

logo Disneya

Subskrybuj Disney + za 8,99 euro i bez czasu Zasubskrybuj Disney+!

READ  Te filmy przedstawiające sondę kosmiczną lecącą blisko Słońca są naprawdę imponujące — Teach Me About Science