10 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cena i oficjalna premiera w Meksyku jednego z najlepiej sprzedających się hatchbacków, który w tym roku przyjedzie z większym bezpieczeństwem

Nissan mały hatchback, marzec, Debiutujący rok modelowy 2022 W Meksyku wraz z rozwojem zintegrowanego bezpieczeństwa w wszystkie jego wydaniaw ramach japońskiego planu wprowadzenia bardziej solidnej odmiany w technologia bezpieczeństwa A Projektowanie.

Marzec 2022 nadchodzi w wydaniach uczucie, postęp A Ekskluzywny; Wszystkie trzy są dostępne w streamingu automatyczny A broszuranatomiast Exclusive można nabyć w dwóch wersjach kolorystycznych.

Silnik, który integruje marzec 2022, pozostaje taki sam, a cztery cylindry Od 1,6 litra Z 106 KM i moment obrotowy 105 funtów stópktóry według Nissana jest mocniejszy W segmencie wejścia hatchback.

ochrona

Jak powiedzieliśmy na początku, Nissan z marca 2022 r. zawiera już systemy bezpieczeństwa we wszystkich swoich wersjach, dzięki którym Nissan stara się pozycjonować się jako marka samochodowa w grupie. Potężniejszy w bezpieczeństwie Pozytywny i negatywny.

Funkcje bezpieczeństwa obejmują kontrolę dynamiki pojazdu (VDC) i system kontroli trakcji (TCS).

Oboje się nim opiekują Śledź samochódW razie niebezpieczeństwa unikaj poślizgu, nadsterowności i podsterowności, pomagając zapobiegać utrata panowania W razie wypadku czujniki monitorują ruch opon.

Ponadto zawiera również Wspomaganie jazdy Dla dodatkowego bezpieczeństwa pasażerów, między innymi: inteligentne hamowanie awaryjne, ostrzeganie o martwym polu i ostrzeganie przed kolizją z przodu.

Kwiecień Luty 2022

Z drugiej strony jest o co zadbać pod nieobecność właściciela Wyszukiwarka Nissana ConnectUsługa telemetrii, która za pośrednictwem lokalizatora Globalny System PozycjonowaniaWie, gdzie znajduje się pojazd w czasie rzeczywistym, klakson jest aktywowany, rejestruje historię pasa ruchu, wykrywa ruch i prędkość oraz zapewnia pomoc drogową.

Cena i dostępność

Marzec jest jednym z pojazdów Najbardziej znany Nissanowi zatem dopiero pod koniec 2021 roku udało się 34 974 sprzedanych sztuk. Wraz z Nissanem NP300 i Nissan Versa, hatchback wejście w Trzy pozycje Jeden z moich ulubionych samochodów Nissana w Meksyku.

READ  Zamyka się na poziomie 17,42 jednostek, najlepszym poziomie od maja 2016 r. - El Financiero

Należy zauważyć, że Nissan sprzedał się w styczniu ubiegłego roku 4559 marcaUdało mi się być samochodem Bestseller w kraju. Tak więc marcowa cena za rok modelowy 2022 zaczyna się od 235 900 pesos W przypadku wersji Sense złóż wniosek w 266900 pesos I wyłącznie w 287 900 pesos.