9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Celine Dion, tłumaczka filmu „Titanic”, cierpi na chorobę posągów ludzkich

U kanadyjskiej piosenkarki Celine Dion, która zostanie zapamiętana jako autorka głównego tematu filmu „Titanic”, zdiagnozowano rzadki zespół, który dotyka 1% ludzi na świecie.

Kilka dni po wydaniu kanadyjskiego piosenkarza Jamesa Camerona, Avatar 2 Celine Dion przekazała ważną wiadomość na swoich portalach społecznościowych, aby ujawnić, że cierpi na rzadką chorobę neurologiczną Dotyka jednego procenta ludzi na planecie. I to wszystko jest dziwnym zbiegiem okoliczności, pamiętajmy, że to ona jest słynnym autorem napisów do piosenki „My Heart Will Go On”, która zasłynęła jako piosenka przewodnia do Titanica, napisana przez reżysera i twórcę uniwersum Avatara.

Jest to zespół usztywnionej osoby (SPR). Stan neurodegeneracyjny, który paraliżuje mięśnie ludzkiego ciała i zmusza je do pozostawania w nieaktywnych pozycjach Na długie okresy czasu, podczas których mogą stracić zdolność poruszania się, a nawet zdolność wypowiadania się werbalnie. Wielu nazwało to chorobą posągów i taka jest rzeczywistość tłumacza, który zainspirował animowane efekty muzyczne Allena.

„Całe życie walczyłem ze swoim zdrowiem i była to bardzo trudna walka, zwłaszcza jeśli chodzi o wszystkie moje dolegliwości. Zdiagnozowano u mnie rzadką chorobę, która dotyka jedną na milion osóbI wciąż się z tego uczymy. Jest jednak przyczyną wielu silnych skurczów, które miałem w organizmie w ostatnich latach. „Jest wielu lekarzy, którzy wspierają mnie w tym procesie” – powiedział w filmie opublikowanym w mediach społecznościowych.

Kolejny odcinek w ostatnim tragicznym roku z napisami również do ścieżek dźwiękowych Deadpool 2, Beauty and the Beast oraz The Muppets Tour. Pamiętajmy o tym W styczniu tego roku jej mąż i aktor zmarł na nieuleczalnego raka gardła, Strata, która spowodowała, że ​​była zdruzgotana i potrzebowała protezy, powtarzała jej dotyk dłoni przed każdym występem.

Celine Dion

W ten sposób przedstawił swoje przesłanie w sieciach społecznościowych

„Codziennie pracuję z medycyną sportową, aby odzyskać zdolność do występów na żywo, ale walka była ciężka. Jedyne, co potrafię, to śpiewać, tak jak robiłem to przez całe życie. Mam nadzieję, że zobaczymy się wkrótce „- powiedziała Dion. Z oczywistych powodów trasa Courage została odwołana i przełożona do odwołania. Ma nadzieję wznowić wszystkie swoje koncerty w 2024 roku.

READ  Niurka walczy z Maryfer Centeno i to wpływa na jej życie | Wideo