2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Celia Garcia została powołana na dwa mecze towarzyskie z Polską –

Youth Warriors ponownie zmierzą się z Celią Garcíą (Prado Marianistas) z Ciudad Real 6 i 7 kwietnia w dwóch meczach towarzyskich przeciwko Polsce. Zawodnicy będą mieli kolejną szansę na pokazanie swojego statusu po zwycięstwie w Mistrzostwach Śródziemnomorskich rozgrywanych w Grecji.

3 kwietnia drużyna uda się do Cabanillas del Campo (Guadalajara), gdzie do 5 kwietnia będzie trenować w godzinach porannych i popołudniowych w David Santamaria Sports Centre. Następnie odpoczną w Hotelu Torgale, aby naładować baterie i w idealnych warunkach dotrzeć do Polski.

Dokładniej, drużyna pojedzie do kraju europejskiego 5 kwietnia i rozegra powiązane mecze w ciągu najbliższych dwóch dni. Na COS OPO Cetniewo we Władysławowie młodzi wojownicy mogą pokazać, dlaczego są tak skuteczni.

Będą pracować pod rozkazami Cristiny Cabeza jako egzaminatora i innych funkcjonariuszy, aby wynik był optymalny. Oba mecze zostaną rozegrane o godzinie 17:00, a gospodarzami będą Polacy.

Zaproszeni gracze:

Cel | Gundo Kassama Sissoko (BM Granollers) i Utane Bernabé Kobos (BM Elche)

Centrum | Marta Regordán Silva (CDES. Montequinto) i Izaro Saiz García (Kukullaga)

?prawa strona | Judith González Martinez (CH Sant Vicenc), Estitu Rodríguez Sarazola (Beti-Onak) i Celia Garcia Sanchez (AD Prado Marianistas)

lewa strona | Nerea Patiño Limes (AD Carballal), Belén Rodríguez Lario (CDE Montequinto) i Naroa Baquedano Merquiriz (SCDR Anaitasuna)

Prawe skrzydło | Lucia Julve Benez (Handball Onda) i Ariadna Janon Martinez (Citi Arriols Marni)

Lewe skrzydło | Elena Torres Cabello (PM Malaga Costa del Sol) i Laura Cecilia Urban (CD Agustinos)

Obrót | Kelly Nnzonzie Fokeng Mfotiog (Malkaitz Eskubaloia) i Valeria Isabel Martin Negrin (CB Remudas)

Harmonogram meczów:

Czwartek, 6 kwietnia (POL-ESP): 17:00

Piątek, 7 kwietnia (POL-ESP): 17:00

READ  Taurus rośnie w branży fotowoltaiki i otwiera się w Polsce