25 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cecotec oferuje najpopularniejszy chłodziwo elektryczne o niskim zużyciu

The zima Jeszcze nie dotarł, ale temperatury ostatnich dni już ostrzegają, że nie potrwa to długo. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna zima zapowiada się Bardziej surowy niż kiedykolwiek, nie tylko ze względu na bezpośrednie skutki zmian klimatu, ale także ze względu na cenę paliwa wykorzystywanego do ogrzewania lub, bardziej bezpośrednio, energii elektrycznej, jeśli korzystasz z systemów elektrycznych. Ale nie martw się, nie stresuj się ani nie zacznij robić liczb, ponieważ wciąż masz czas, aby zabrać się do pracy i spróbować Zmniejsz swój rachunek.

Aby to zrobić, nic nie jest lepsze niż przejęcie Grzejniki o niskim zużyciu energii takie jak te sprzedawane w cecotec. Możliwości jest wiele, każda jest lepsza, a teraz nadszedł czas, aby wybrać jedną z nich, ponieważ w Walencji rozwinęły się Czarny Piątek w dużej liczbie produktów, dostęp do rabatów, a w niektórych przypadkach do 40% od ich zwykłych cen. W przypadku grzejników elektrycznych o niskim zużyciu energii polecamy jeden ze względu na jego uniwersalność i cenę. Z rabatem do 100 euro.

Ready Warm 6670 Crystal Connection z Wi-Fi, płyn chłodzący Cecotec o niskim zużyciu

Jest to jeden z grzejników elektrycznych o niskim zużyciu energii najbardziej poszukiwany w ostatnich miesiącach Crystal 6670 Gotowy do ciepłych połączeń z Wi-Fi, Bez wątpienia jeden z najbardziej kompletnych i nowoczesnych grzejników, który pozwala kontrolować energię, a także oszczędzać energię. To urządzenie ogrzeje Twój dom w bardzo prosty sposób, ponieważ zawiera Inteligentna technologia sterowania Posiada ekran LED oraz panel dotykowy do sterowania.

Posiada szklaną grzałkę z Moc grzewcza 1000WZ technologią FlashWarm zaprojektowaną do utrzymywania ciepła Pokoje do 10 metrów kwadratowych szybko i sprawnie. W zestawie z wysokiej jakości aluminiowym systemem grzewczym Ochrona przed przegrzaniemwięc jeśli zrobi się zbyt gorąco, automatycznie się zatrzyma, aby zapobiec uszkodzeniu zarówno samego grzejnika, jak i pomieszczenia.

READ  Upadek martwy: Zuckerberg traci prawie połowę swojej wartości na giełdach

Możesz łatwo regulować termostat za pomocą poziomy energii: tryb eco (500 W), maks. (1000 watów), co poprawia zużycie energii. Lodówka elektryczna jest nowoczesna, elegancka i lekka, z hartowanym szkłem i eleganckimi liniami. Z tego powodu zapewnia przyjemną atmosferę z maksymalną ciszą i komfortem. Ten system zawiera plik System zdalnego sterowania Wi-Fi Za pomocą którego możesz łatwo sterować odtwarzaniem ze smartfona Aplikacja „Dla Ciebie Inteligentnie”, Jakby to był pilot zdalnego sterowania.

Grzejnik elektryczny o niskim zużyciu ciepła, gotowy do kontaktu z kryształem 6670 i widokiem z przodu Wi-Fi cecotec

Nadaje się do łazienek, dzięki Ochrona przed zachlapaniem IP24. Przedstawia A System blokady dzieci Który jest aktywowany przez przytrzymanie przycisku przez kilka sekund. Ma również elegancki design w czarnym kolorze, który świetnie prezentuje się w każdym domu niezależnie od jego stylu i wystroju, a co najważniejsze, ochroni przed zimnem w sezonie zimowym. Także twojeTechnologia OnlySilence Pozwala cieszyć się przyjemną atmosferą przy maksymalnej ciszy i komforcie.

Najnowocześniejszy grzejnik Zawiera nóżki i stojak do ściany, abyś mógł zainstalować go w wybranym miejscu swojego domu. W dodatku dzięki niemu systemu IzygoBardzo łatwo można go przenosić w zależności od potrzeb, dzięki niewielkiej wadze wynoszącej 5,1 kg. Jeśli Ci się spodoba, masz szczęście, ponieważ obecnie masz tę lodówkę jeszcze taniej. Jeśli wcześniej był wyceniony na 109,90 euro, możesz go teraz kupić od stronie Cecotechu Tylko 95,90 euroPonieważ ma 13% zniżki.

Grzejnik elektryczny o niskim zużyciu ciepła, gotowy do kontaktu z kryształem 6670 i cecotec wifi

Inteligentne termostaty, najlepszy wybór na tę zimę

The Instytut dywersyfikacji i oszczędności energii (IDAE) Oczywiste jest, że z każdą podwyższoną temperaturą wzrasta zużycie ogrzewania między 6 a 8%. Energia elektryczna osiągnęła w ostatnich miesiącach rekordowy poziom, a cena gazu jest jednym z głównych powodów i wydaje się, że sytuacja się nie poprawi, a wręcz przeciwnie. Dlatego, aby ograniczyć zużycie energii cieplnej, konieczne jest rozpoczęcie od punktu A Dobra izolacjaTrwać Komfortowe temperatury zgodne z aktualnymi czasami – około 20 lub 21 stopni – i ulepszyć jego maksymalna wydajność.

READ  Poduszka Ikea, która pomoże Ci spać

„Stare” termostaty wymagają, aby ktoś był w domu, aby włączyć ogrzewanie, co nie zawsze jest praktyczne, ponieważ jeśli spóźnisz się i włączysz ogrzewanie, zanim zaczniesz cieszyć się ciepłem, czas iść spać. To się nie dzieje z Programowalne termostaty. Dzięki tym urządzeniom możesz ustawić pracę kotła na określone godziny, co pozwoli Ci wrócić do domu i zastać w nim ciepło.

inteligentny termostat do domu

Obecnie najbardziej konfigurowalnym rozwiązaniem dla Twojego ogrzewania jest Podłączony inteligentny termostatCo pozwoli Ci kontrolować zużycie i zdalnie zarządzać kotłem. Oczywiście, zanim go kupisz, zwróć uwagę Kompatybilność z Twoim systemem grzewczymjak go zainstalować i jak łatwo jest go zainstalować — ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, czy jest on online, czy bezprzewodowy — i sprawdzić, czy ma zestawy rozszerzające i inne akcesoria, aby uzyskać instalację bardziej dostosowaną do Twoich potrzeb.

Ponadto jest to zalecane Dowiedz się, jakie oferty pracy oferujesz i czy są one bezpłatne, czy płatne: monitorowanie zużycia, statystyki, geo-fencing, aby włączał/wyłączał się w zależności od naszej lokalizacji, a także nie można zaniedbać intuicyjności jego interfejsu. Ważne jest również, jeśli masz podłączony dom, aby sprawdzić, czy jest to ckompatybilny z twoim ekosystemema. Biorąc pod uwagę te parametry, z pewnością znajdziesz idealnie podłączony inteligentny termostat do swojego domu.