29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Carmen Salinas powitała Michelle Faith w swoim domu z tego ważnego powodu: wideo

Jak powszechnie wiadomo Zdjęcie Carmen Salinas Nie waha się dotrzeć do ludzi, którzy proszą ją o pomoc lub w wielu przypadkach, nawet jeśli o nią nie proszą, wie, że jej potrzebują. Z tego ważnego powodu wiele osobistości w showbiznesie i poza nim zyskało całkiem sporo Pani Carmen, Kto zawsze jest świadomy ludzi, którzy podzielają ten sposób bycia z tobą.

Z tego powodu warto pamiętać, kiedy Ponad 20 lat temu pomogłem aktorce Michelle Faith I dał Azyl w domu. W tym czasie Michelle była młodą dziewczyną, która grała pierwszą główną rolę w filmie telenowela „Moja mała Traviesa” Dona Carmen była pierwszą doświadczoną aktorką meksykańskiego filmu i telewizji.

Możesz być zainteresowany: Carmen Salinas ujawniła straszną historię, w której zginęli jej trzej ukochani mężczyźni: wideo

Carmen Salinas spełnia ofertę Michelle Faith

To wspomnienie zostało ujawnione przez Zdjęcie Carmen Salinas W jednej z jego stacji radiowych w Kanał Youtube co z tym jest nie tak. Podczas tej rozmowy Carmen przypomniała sobie czas, w którym nagrywała obok pliku Reżyser Pedro Damian seriale telewizyjne „Preciosa” i „Mi Pequena Traviesa”. W przypadku drugiego pomiędzy 1997 i 1998 Salinas spotkał Michelle Faith, Potem młoda, niespełna 18-letnia aktorka mocno wystartowała w tym młodzieńczym melodramacie.

Właśnie wtedy Carmen Salinas, z dobrocią i macierzyńskim darem, jaki zawsze miała, zobaczyła w pozbawionej ochrony młodą Michelle. Chociaż jej rodzice żyją, nie byli z nią blisko podczas nagrywania telenoweli, więc Carmen codziennie pamiętała, jaka była młoda kobieta.

„Michelle jest taką piękną dziewczyną, bardzo ją kocham, była ze mną bardzo często. Często patrzy na mnie na śniadanie lub lunch. Kręciliśmy 'My Little Naughty Girl’. „Przykuło moją uwagę, że ona Zawsze przynosiła pluszowego misia z paskiem i mówiła „Powodzenia, mamo”. Salinas zaczął sobie przypominać.

Michelle jest chora, a Salinas opiekuje się nią w domu

Jak każda dziewczyna w jej wieku, Michelle Faith zachorowała, a ponieważ nie było nikogo, kto by się nią zaopiekował, Donna Carmen odebrała ją i zabrała do domu, aby wyzdrowiała.

READ  Paula Rojas płacze Consuelo Duval nad tymi emocjonalnymi szczegółami: zdjęcie

„Pewnego dnia, kiedy bardzo się rozchorowała, nie wie, płakała z bólu w brzuchu. Zapytałem ją, co ma, a ona powiedziała, że ​​nie wie; kazali jej zamieszkać w domu lub hotelu ponieważ dom jej babci nie mógł być, więc powiedziałem mu, żeby przyszedł do mnie.

„Przywiozłem tu Michelle Faith do domu i powiedziałem, że nie pozwolę ci odejść, dopóki nie wyzdrowiejesz. Rozmawiałem z lekarzem, wiedziała, że ​​ją leczyłem, wysłałem jej leki i pobiegłem je kupić, podszedłem do niej i postawiłem ją w pokoju i przyniosłem ją na tacy z jej jedzeniem, robię rosół z kurczaka, i dbam o nią jak o moje dziecko, jakby była moją córką. za grosz byłem ja i gastroenterolog.”

Faith zawsze była jej wdzięczna

Aby odkupić pamięć, Carmen Salinas przyznała, że ​​Michelle zawsze darzyła córkę i wnuczkami czułością, chociaż przyznała, że ​​„uderzenia życia” pomagają trochę zmienić.

„Odkąd skończyłem powieść, straciła z nią kontakt, potem znów mnie szukała i wyszła za mąż. Jest dziewczyną, poza tym, że jest wspaniałą aktorką, jest piękna, bardzo piękna, kiedy ją spotkałem była bardzo niewinna. Dziewczyna, ale z Bombedtas, jedna wstaje i podnosi Kolejna fala, ale kiedy był tutaj ze mną, zachowywał się na haju. Kocha moją córkę i wnuczkę, przychodzę na przyjęcia moich wnuczek.

Czytaj

„Kocha mnie tak, jakbym był jego synem” – wspomina wzruszające słowa Pablo Monteiro, Carmen Salinas

Tak Carmen Salinas chwaliła się intymnością w swojej kuchni i najbardziej prywatną przestrzenią: wideo