5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Carmen Salinas. Pogotowie szpitalne na oddziale intensywnej terapii

Meksyk /

Obraz Carmen Salinasgłówna aktorka, Została przewieziona do szpitala w nagłym wypadkuI Zgodnie z tym, co ujawnił jeden z jego krewnych Poprzez oświadczenie dotarły do ​​różnych mediów. Podczas, Maria Luisa Valdes donosi, że uznana tłumaczka „Aventurery” znajduje się na intensywnej terapii.

Zgodnie z oświadczeniem Był adresowany do prasy i opinii publicznej, Carmen Salinas jest leczona przez specjalistów.

W intensywnej terapii w oświadczeniu stwierdzono:

„Rodzina Salinas opowiada im, że główna aktorka, pani Carmen Salinas, przechodzi ciężki stan zdrowia, dlatego pozostaje na oddziale intensywnej terapii, gdzie jest leczona przez lekarzy specjalistów”.

Podobnie, poinformowano, że nadal będą dostarczać szczegółowe informacje na temat zdrowia Carmen Salinas. To z szacunku dla publiczności.

Oświadczenie na temat zdrowia Carmen Salinas kończy się słowami: „Z szacunku i przywiązania, jakie moja ciotka okazuje prasie, zostaną poinformowane o swoim zdrowiu i rozwoju”.

Dziennikarka rozrywkowa Maria Luisa Valdes doniosła o Carmen Salinas:

„Droga Carmelita Salinas jest poddawana intensywnej kuracji, proszę o modlitwę za nią.”

także w wyzysk Potwierdziła się wiadomość o stanie zdrowia słynnej kobiety, która aktualnie nagrywała serial „Moja rodzina ma rodzinę”.

Tymczasem na oficjalnym koncie Carmen Salinas na Twitterze nic nie zostało zgłoszone na temat jej zdrowia. Ostatnie wydanie aktorki miało miejsce 20 godzin temu, by promować jej film telewizyjny „Moja rodzina ma rodzinę”.

„Spójrz, jaka piękna rodzina na Telenoveli. Moja fortuna Cię kocha. Zapraszam Cię do odwiedzenia nas w Por las Estrellas o 20:30, zobaczysz, że Ci się spodoba!!! CS.

Za chwilę więcej informacji…

herb

READ  Chiquis Rivera w przepięknym widoku z domu towarowego Kate del Castillo; Zdjęcie