25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Carmen Salinas: Jak się masz dzisiaj, czwartek, 2 grudnia?

wcześnie rano dW ostatni czwartek 11 listopada Aktorka, polityk i biznesmenCarmen Salinas Lozano została przyjęta do szpitala w trybie nagłym z powodu krwotoku mózgowego i została zaintubowana. Obecnie jest stabilny, ale jest w normalnej śpiączce. Niestety, według lekarzy szkody, których doznał, wydają się być nieodwracalne, ale jego rodzina, przyjaciele i fani nie tracą nadziei na jego powrót do zdrowia.

ale Były oznaki, że wszystko się poprawi. Carmen Placencia, wnuczka aktorkirozmawiałem z mediami i Potwierdził, że jego babcia jest stabilna, a nawet oferuje ulepszenia, Ponieważ może oddychać sam. I trochę dobrych wiadomości. Zawsze mówię im, żeby zachowali wszystko, bo wciąż jesteśmy w bardzo wrażliwej sytuacji i mamy duże ryzyko, ale drobna poprawa polega na tym, że naprawdę zaczyna mu zatykać oddech – powiedział niedawno.

Zwolennicy nie tracą nadziei, że wyzdrowieje. Zdjęcie: specjalne.

Co po Carmen Salinas?

Jej wnuczka skomentowała, że ​​Carmelita Salinas przejdzie nowe badanie, dzięki któremu lekarze zamierzają dowiedzieć się więcej o stopniu krwawienia, jakie aktorka miała w mózgu, „Zaczną od testów zwanych potencjałami słuchowymi, ponieważ nie wiemy, czy ona słucha, czy nie. Wyjaśnił, że potencjały nie powiedzą nam, czego ona słucha ani czy koduje komunikaty dźwiękowe, powiedzą nam, jakie są neuroprzekaźniki, ucho wyściełające pień mózgu.

Oprócz nieporozumień dotyczących jego sposobu wyrażania się lub jego wejścia do polityki, Carmen Salinas bardzo ucierpiała. Wszystko zaczęło się, gdy wyszła za mąż za pianistę Pedro Placencia, z którym chciała założyć rodzinę, ale miała problemy z poczęciem, miała kilka poronień, a jedno z jej dzieci, które miało siedem miesięcy, zmarło przy porodzie, więc to jej ostatnia kłótnia. będzie musiał pokonać. na nim.

Czytaj…

Anioł Śmierci opowiada o Hoy; Mahoney Vident potwierdza, że ​​w Televisa będzie więcej zgonów

msb

READ  „Sylvia Pinal może umrzeć przed końcem roku”, Mahoney Vident