28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Carlos Slim zostaje cementowcem… z Cruz Azul?

Karol szczupły przejął kontrolę Materiały i surowce fortecznepo nabyciu pakietu akcji należących do bliskokonsorcjum należące do Rodzina z dolinyzgodnie z informacjami otrzymanymi od dyrektor generalny.

wspomniałem o tym Grupa Carsu W wiadomości wysłanej do Meksykańska Giełda Papierów Wartościowych (BMV), gdzie konglomerat jest właścicielem Karol szczupły Że transakcja została przeprowadzona zgodnie z umową wspólników obu spółek wymienionych w ich publicznych ofertach przejęcia 22 marca.

Grupa Carsu Nabyta w tym dniu przez spółkę zależną kondomod bliskoi współpracownicy powiązani, a pakiet magazynowy których skłonność do współtworzenia to ponad 50% udziału w obu spółkach i tym samym przejęcia nad nimi kontroli.”

Warto zauważyć, że ostatnio Arturo SpinolaDyrektor Finansowy firmy Grupa Carsuskomentował, że firma zachowa swoje udziały w obu spółkach po zakończeniu wycofania z giełdy BMV, chociaż powiedział, że pomysł polega na tym, aby pozostała ona w rękach partnerów kontrolujących.

W tym sensie, według MarketScreenTen Firma Saleem Posiadał 37,7% udziałów w obu spółkach, podczas gdy del Valles był udziałowcem większościowym, posiadającym 43,4% w Elementii i 42,3% w Fortalezie.

READ  Starty SpaceX i prywatne odrzutowce powodują ogromne opóźnienia lotów na Florydzie