24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Carlos Salcedo wyjaśnia incydent z fanami Cruz Azul

Carlos Salcedo wyjaśnia incydent z fanami Cruz Azul

ESPN20 sierpnia 2023 23:24Czytanie: 3 minuty.

Kibice powiedzieli: oto trenerzy, których chcieliby zobaczyć w Cruz Azul

Po odejściu Tuca poplecznicy Cruz Azul wybierają DT, który powinien przejąć ster.

Obrońca zwrócił uwagę, że kibic zachował się niewłaściwie, gdy chciał podarować koszulkę dziewczynie

mecz pomiędzy Niebieski krzyż I święci Skończyło się na kontrowersyjnym odcinku pomiędzy Carlosa Salcedo I trochę fanów maszyn. „Tytan” opuszczał stadion Azteca w towarzystwie agentów ochrony podczas wymiany roszczeń z niebiańskimi wyznawcami, gdy obrońca próbował oddać swoją koszulkę dziewczynie, która była fanką La Máquina.

„Ta dziewczyna krzyczała na mnie o koszulkę, poszedłem jej ją dać, a facet rzucał piwem i wykrzykiwał brzydkie słowa przy dzieciach i myślę, że to nieprawda” – napisał. Carlosa Salcedo w sieciach społecznościowych.

salcedoBez założenia koszulki meczowej opuścił boisko na zboczu stadionu Azteca, nie zrobił tego tunelem, przez który przechodzi większość piłkarzy i członków sztabu szkoleniowego, a powodem jest oddanie mu koszulki . Z gry dla fanów Niebieski krzyż.

„Dziękuję za wsparcie! Przepraszam, że nie mogłem ci tego przekazać, ale widziałeś, jak ta osoba się dostała, a ja już nie mogłem… Wielki uścisk i kontynuuj @CruzAzul” – odpowiedział obrońca do postu fanów.

Członkowie Niebieski krzyżZ trybun zaczęli we mnie rzucać Carlosa Salcedoktóry wydawał się zirytowany i szedł otoczony przez ochroniarzy. „Tytan” wpadał w złość, gdy rzucano w niego przedmiotami z siedzeń, a nawet machał rękami, próbując usunąć pilnujące je przedmioty, co mu się nie udało, więc kontynuował swoją drogę do szatni.

Obrońca był obiektem zarzutów i rzeczy, gdy opuszczał boisko Estadio Azteca do szatni.Imago 7

Gracze przed wypadkiem Niebieski krzyż Spotkali się na środku boiska, żeby razem przejść do szatni, ale to był ten moment Carlosa Salcedo Skręcił jeszcze raz, podczas gdy reszta członków szła tunelem w kierunku szatni.

Carlosa Salcedo Rozegraj 90 minut pojedynku przeciwko święciJak to robił przez pierwsze trzy dni Apertury 2023. Czasami „Tytan” wymieniał słowa z kolegami z drużyny, zwłaszcza jeśli chodzi o zagrania, które Niebieski krzyż Stracił piłkę już na starcie, co zdarza się często w pierwszych 45 minutach.

„Tytan”, który przyszedł do Niebieski krzyż Na prośbę Riccardo „Tuca” Ferrettiego dolicza 360 minut rozegranych w Apertura 2023, czyli rozgrywkach, w których obrońca dodaje ostrzeżenie, które padł remis w pojedynku trzeciego dnia z Tijuaną.

READ  Cindy Alvarez pokazuje swoje pełne wdzięku kształty podczas odważnej sesji zdjęciowej