15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Carlos Salcedo powróci do Liga MX; Jakiej różnicy szukasz?

W ostatnich godzinach imię Carlos Salcedo Brzmi dobrze jako potencjalny impuls dla niektórych zespołów MX Ligapo tym, jak obrońca wysłał się Różne wiadomości w ich sieciach społecznościowych Może to oznaczać, że ich przyszłość jest niepewna; Ostatnie udostępniono kilka minut temu z międzynarodowego lotniska w Meksyku.

Zgodnie z informacjami otrzymanymi od Multimedialny sport Jezusa BaronaSalcedo będzie negocjował powrót do meksykańskiego futbolu i w ciągu najbliższych kilku godzin może zadecydować o jego przyszłości, choć nie podał szczegółów, które drużyny będą szukać obrońcy Mistrzostw Świata w Rosji 2018.

Przeczytaj także: Tigres UANL: Salcedo publikuje tajemniczą wiadomość i robi wrażenie na fanach

„Nadchodzą kluczowe godziny z Csalcedojr, aby powrócić do Liga MX” – powiedział rozmówca.Jakich drużyn szukałbyś w „Tytanie” Salcido?

Według nieoficjalnych doniesień istnieją dwie drużyny, które mogą być zainteresowane pozyskaniem Carlosa Salcedo, a mianowicie Tigres de la UANL, jego były zespół z wyraźnym kryzysem w defensywie, oraz Bravos de Juárez, który będzie chciał wrócić do domu na Tytana wzmocnić obronę, wykorzystując dobre relacje istniejące między zawodnikiem a szefem sportu Miguelem Angelem Garzą, który przeniósł go wówczas do Tigres.

Kolejną drużyną, która się pojawiła, jest Chivas Rayadas del Guadalajara, choć wydaje się to skomplikowane ze względu na wysoką pensję zawodnika, a także fakt, że nie jest to jeden z obszarów, w których drużyna rojiblanco wymaga pilnego wzmocnienia.

Rzeczą, która mogłaby powstrzymać jego powrót do meksykańskiego futbolu, byłaby niewątpliwie jego wysoka pensja, ponieważ według informacji TUDN Salcedo podpisał kontrakt z Toronto z pensją przekraczającą 1,2 miliona dolarów rocznie.

Jeśli Salcedo chce wrócić do meksykańskiego futbolu, powinien zmniejszyć swoje roszczenia finansowe, chociaż ta kwota jest niewyobrażalna również dla meksykańskiego futbolu.

READ  Mazatlan naśmiewa się z Alexis Vega, a fani Chivas odpowiadają na niego

Podążaj za nami

Daniel Gutierrez jest krytykiem, który zna meksykański futbol i najważniejsze ligi na świecie, a także ma doświadczenie w pisaniu o sporcie. Lojalny zwolennik Club America z Meksyku. Studiuje nauki o komunikacji na Narodowym Uniwersytecie Autonomicznym Meksyku (UNAM). Obecnie jest współtwórcą portalu Soy Fútbol.

Więcej