11 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Carlos Renzo i strzały, które rzucił w Sebastiana Cordova

Ameryka I Guadalajara Czekają, aby móc zakończyć wynegocjowaną wymianę zawodników z numerami piłkarzy Sebastian Kordowa I Auriel Antoniusz; Nie zostało to jednak w dużej mierze zamknięte ze względu na różne stanowiska, jakie gracze zajęli w obecnym procesie.

Z jednej strony, Uriel Antona odmówił przyjęcia propozycji wynagrodzenia i jego warunki Orły Dostarczyli mu, sytuacja, która doprowadziła nawet do krytyki go za pomocą hashtagu # firmy_Antony Wyszli z rowu kibiców niebieski krem.

Z drugiej strony sprawy potoczyły się zupełnie odwrotnie Sebastian Kordowa To było bardzo dostępne z wytycznymi trzoda Od razu zaakceptowałem wszystkie warunki, które wskazywały na jego chęć wyjazdu kuaba. Nie pozostało to niezauważone przez to, co jest uważane za największe historyczne odniesienie Ameryki: Carlos Renzo.

Chilijczyk zamieścił na swoim koncie Świergot Wyślij wiadomość kordowaTrudno w to uwierzyć, ale jednocześnie krytykuje, wskazując „Słyszałem tysiące rzeczy o chłopcu z Kordowy. Nie mogę uwierzyć, że chcą opuścić Amerykę, a jeśli tak, to szkoda, jest największy w Ameryce Łacińskiej, nie możesz w to uwierzyć”.

Dzięki temu artysta lider zespołu Dołączają inne głosy, takie jak głos Antonio Carlosa Santosa, w sensie potępienia wymiany graczy między dwoma antagonistycznymi instytucjami meksykańskiego futbolu i chociaż wielokrotnie bronił jakości Cordova, jasno wyraził swoją opinię na temat pragnienia Sebastiana zostawić to.

READ  Diego Godin kończy karierę w Europie i trafia do Atlético Mineiro