29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Carlos 'Gullit’ Pena i GKS Daichi z Polski.  Opowieść o tym, co mogło być, a co nie

Carlos 'Gullit’ Pena i GKS Daichi z Polski. Opowieść o tym, co mogło być, a co nie

Zajęło to 44 lata Polska I to Meksykańska drużyna Spotkaj się ponownie Mistrzostwa ŚwiataJednak te dwa kraje są w jakiś sposób zjednoczone Pióro Carlosa „Gullit”Kto miał okazję zagrać w lidze krajowej Robert Lewandowski.

Historia byłego gracza Klub Lwa I to GKS Taichi Od Polska Może jednak nie mieć szczęśliwego zakończenia w 2019 roku, ponieważ jest to jeden z punktów, w których trójkolorowa i europejska konfluencja rozegra się w meczu, który zostanie rozegrany. Katar 2022.

„Gullit”, gdy zaproponowano mu polski klub | Zdjęcie: dzięki uprzejmości

W marcu 2019 i po trudnych chwilach Liga MXPolska drużyna ogłosiła podpisanie kontraktu słynnego pomocnika z Lew Od Gustavo MatosasTo jest po tymczasowym akapicie Niebieski krzyż I Nexa Został zwolniony z powodu jego słabych wyników.

ten GKS Taichi Stając się tym samym drugą drużyną Europa Do BólKto wcześniej nosił koszulę? Szkoccy Strażnicy. Niestety ten związek nie zadziałał, mimo że istniała już umowa.

Według klubu The „Gullit” Nie uczęszczał na treningi aktualnie grającej reprezentacji Polski Druga sekcja Ponieważ firma odpowiedzialna za wypłacenie części jego pensji „zeszła z łodzi”.

„Część pensji 29-letniego pomocnika opierała się na jego uczestnictwie w prywatnej meksykańskiej firmie. Ból Odmówił przyjazdu Polska„, wyjaśnił klub w oświadczeniu.

Na tym problem się nie skończył, ponieważ były zawodnik La Fierra został zakontraktowany do czerwca 2020 r. GKS Taichi Postanowił ścigać go za nieprzestrzeganie uzgodnionych warunków.

Tak zakończyła się historia. Ból Na PolskaBiorąc pod uwagę fakty, historia, która nigdy nie zadziałała, należała do gatunku „będzie”… jak również wiele momentów z życia Tamoulibasa.

Tytuły

wiadomości Google

READ  Polski rząd prosi prezydenta o ogłoszenie stanu wyjątkowego na granicy z Białorusią | Międzynarodowy