26 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Carlos Gonzalez przeprasza fanów za śpiewanie hymnu Pumy

Meksyk /

mecz w uniwersyteckie miasto Nie tylko przynosić pierwsza strata podrzędny Pumy, z grzeczności tygrysy, ale w części wypoczynkowej wybuchły kontrowersje po Carlos Gonzalez ona była przyłapany na śpiewaniu hymnu UNAM, Przypomniał sobie, że grał z nimi kilka lat temu, za co Paragwaj już przeprosił.

Carlos Gonzalez należy do Pumy Od 2018 do końca 2020 roku, przed przejściem do Tygrysów. z tymi z Jeden Zdobył swoje najlepsze numery, ponieważ w 92 mecze strzeliły 34 gole; z tymi z UANL po prostu noś 8 bramek w 39 pojedynkach.

Przeprosiny Gonzaleza dla fanów Tigres

Po wysadzeniu go w mediach społecznościowych, Książki Carlosa Gonzaleza niektóre Historie na Instagramie gdzie Przepraszam, miłośnicy tygrysów, ale w ten sam sposób uważał, że nie zrobił nic złego, bo śpiewanie hymnu Pumy nie powinno kwestionować jego profesjonalizmu.

Widzę wiele osób zdenerwowanych Ponieważ widziano mnie śpiewającego hymn Pumy. To nie jest pogarda dla instytucji Czego bronisz? Moje zaangażowanie i profesjonalizm nie będą budzić wątpliwości dla Tigris. Nie myl rzeczy. Nie, bo nie poszedłem Dobra w klubie oznacza, że Muszą mnie jak zwykle złamać„, ogólny.

Carlos Gonzalez wyjaśnij to Zaśpiewaj hymn Pumy ponieważ oni są koledzy Na siedzeniu Zapytali go, czy wieA on powiedział: Tak Zaczął ją śpiewać. W ten sam sposób skomentował, że nigdy nie zdawał sobie sprawy, że to nagrywają.

READ  Bitwa pod Queretaro vs Atlas: Bitwa o La Corregidora Baristas odkryto co najmniej 15 zabitych | Tragedia w Queretaro przez Liga MX | RMMD | Razem Sport

Niezależnie, jaTowarzysze, którzy byli po mojej stronie (na siedzeniu) Zapytali mnie, czy nauczyłem się piosenki, a ja odpowiedziałem, że tak. Nie wiedziałem, że mnie nagrywają. Przepraszam ludzi, którzy obrazili” – oceniany był gracz Tigres.

Carlos Gonzalez Zacząłem w bankowości, ale ingModlił się na boisku w 70. minucie, bycie częścią salto Z tygrysy, więc z Gol Denta Lopeza na 78 i ostatni z Gignac w 90 + 7, pokonał podczas wizyty Pumy.