28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Carlos Acevedo będzie pierwszym wzmocnieniem Chivasa

zatrudnienie chivas Wiedzą, że potrzebują wsparcia. Bez względu na to, jak działa plik Otwarcie 2021 Dla nich rozważają teraz podpisanie kontraktu, dlatego postanowili zapłacić 4,5 miliona dolarów za pierwszy wzrost. Koniec 2022.

faza

Vucetich
Skończył niewiele świętować, ale trener ujawnił, że próbował podpisać chivasPrzeszkodził im problem ekonomiczny. Teraz, nie wiedząc, kto będzie ich nowym trenerem, Flock jest gotowy do wyznaczenia kluczowych stanowisk.

Otwarta taśma Davida Medrano | Klasyczni sędziowie | Część 2

Może Cię to zainteresować: nowy trener Chivas przyjedzie z Grecji

Pierwsze wzmocnienie Chivasa dla Clausury 2022

Według informacji z Diario Récord, at chivas Nastawili na celownik Zdjęcie Carlosa Acevedo, Bramkarz Santos. Meksykański bramkarz był jednym z najważniejszych punktów Laguneros w ostatnich turniejach iz tego powodu wygrał z Rojiblanco.

Przy poprzednich okazjach zainteresowanie chivas za pomocą Acevedo, ale oferta, która nigdy nie pochodziła od stada. W tym momencie chiverío bardziej zainteresował się napastnikiem, Eduardo reszta, chociaż nie mógł dojść do porozumienia z dyrektywami Santos.

Przemówienie Zdjęcie Carlosa Acevedowedług Transfermarkt jest wyceniany na nieco ponad 4,5 miliona dolarów. To tyle, ile stado zapłaci, aby móc zatrudnić bramkarza.

do tej pory nie Raul Godinho, ne Jose Antonio RodriguezPod trzema pozwami nie udało im się zaimponować ani zarządowi, ani fanom. Było kilka turniejów, w których pojawiali się na zmianę jako początkujący.

dystans Zamknij FIFA Październik, chivas aktywność zostanie wznowiona MX Liga do twarzy Toluca. Później odwiedzę Tijuana, otrzymacie Niebieski krzyż, odwiedzę tygrysy Turniej zakończy się grą u siebie Mazatlan.

Może Cię to zainteresować: Amaury Vergara wybrał już nowego trenera Chivas

READ  Mecze dnia: Lane vs America NA ŻYWO: transmisja online z 7. dnia meczu w Apertura 2021