21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Caramelo zrobił z siebie głupca w Pucharze Europy.  Rzucił kapeluszem w Lamine Yamala i zignorował go (wideo) – Fox Sports

Caramelo zrobił z siebie głupca w Pucharze Europy. Rzucił kapeluszem w Lamine Yamala i zignorował go (wideo) – Fox Sports

W mediach społecznościowych mówią, że nigdy nie ma dość „poruszania się” z reprezentacją Meksyku, gdziekolwiek się pojawi. Teraz śmigło tzw Caramelo był na meczu Hiszpania-Francja na Euro 2024kończyna, z której jest wykonana Wirusowe wideo O jego cechach kapelusz istnienie Został rzucony w stronę Lamina Jamalahiszpańska gwiazda who Całkowicie ją zignorował.

W mediach społecznościowych był znienawidzony przez dużą część fanów, którzy mieli dość ciągłego oglądania go na meczach reprezentacji. Caramelo został wyśmiany po tym, jak został zignorowany przez Lamine Yamalstrzelił wspaniałego gola w półfinale Pucharu Europy przeciwko Francji, co pomogło Iberyjczykom zdobyć bilet do wielkiego finału w najbliższą niedzielę.

Wideo: Caramelo rzuca kapelusz przed Lamine Yamalem

Na portalach społecznościowych Film z cukierkową czapką Upadek na polu. Nie jest jasne, czy kibic go rzucił i czy ktoś inny mu go odebrał i rzucił na boisko. Gdzie przechodził Lamin Yamal Kiedy został zmieniony w dogrywce, Hiszpania wygrała 2:1.

On Kapelusz Caramelo Charro Ten jednak upadł bezpośrednio w pole rzutu rożnego. Dlaczego Jamal nawet na niego nie spojrzał? Przekazał to dalej, co zostało docenione przez część użytkowników mediów społecznościowych, zauważając to „Katastrofalny Caramelo” przez cały czas stara się być głównym bohateremnawet jeśli reprezentacja Meksyku nie uczestniczy w turnieju takim jak Puchar Narodów Europy.

Kim jest Caramelo, meksykański fan?

jego imię to Hectora Manuela ChavezaJednak przez dziesięciolecia był jednym z Najsłynniejszy kibic reprezentacji Meksykuktóre na pewno zawsze nosisz Kapelusz Charo z napisem „Caramelo”. I jeden Flaga Meksyku w imieniu stanu ChihuahuaSkąd on jest.

Z okazji ukończenia studiów Bachelor of Business Administration Caramelo postanowił zacząć śledzić Tri Na mundialu w 1986 r W naszym kraju, co później stało się pasją liczącą prawie cztery dekady. Jak widać, nie lubi już tylko kraść kamer na meczach w Meksyku.

READ  Tygrys kontra Toluca. Mecz 11. rundy Ligi Meksykańskiej 2023