25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cantinflas i jego farma „El Detalle”: tak obecnie wygląda posiadłość komika w San Luis Potosi

Cantinflas i jego farma „El Detalle”: tak obecnie wygląda posiadłość komika w San Luis Potosi

Cantinflas i jego gospodarstwo „El Detalle”: tak obecnie wygląda posiadłość komika w San Luis Potosi (Zdjęcia: Archiwum)

the Hacjenda El Ditalepołożony w San Luis Potosi To należy do ikonografii Komik CantinflasMuzeum Mario Moreno przyciąga wielu zwiedzających zainteresowanych życiem aktora kilkadziesiąt lat po jego śmierci i rozpoczęciu jego renowacji, ponieważ duża rezydencja była dotychczas całkowicie opuszczona.

Nieruchomość ta została nabyta w 1943 roku i nie pełniła funkcji Reszta domu Dla Moreno, ale i to wyróżniało się na jego korzyść Uprawy cytrusowe, bydłostajnie, Tkanina Charro, Basen i bar. Chociaż został opuszczony po śmierci aktora w 1993 r., dziś jest atrakcją turystyczną, która odzwierciedla część dziedzictwa jednego z najbardziej ukochanych aktorów Meksyku.

za pośrednictwem konta”Szczegóły Hacjendy' W TIK TokHej fani bohatera filmowego Złote kino Jak Mały ojciec, W osiemdziesiąt dni dookoła świata I Samochód patrolowy 777Udało im się odkryć, że ukochana posiadłość ich idola nie jest już opuszczona, zaczęli ją ponownie malować i odnawiać najważniejsze punkty, w których znajdowała się przez dziesięciolecia braku konserwacji. Tak to wygląda obecnie.

opcja San Luis Potosi Jako witryna dla szczegóły Odpowiada na osobiste linki i rekomendacje. Pod wpływem historii i tradycji przekazanych mu przez ojca, urodzonego w tej samej jednostce, a także własnych doświadczeń z regionu z młodości, Moreno zdecydował się zainwestować w krainę Potosi.

Wpływ bliskich przyjaciół, takich jak Jorge Negrete’a Możliwości, jakie dostrzegł w regionie, skłoniły go do zbudowania tam domu, co stało się świadectwem jego sukcesu i miłości do ojczyzny.

Hacienda El Detalle: Dlaczego Cantinflas zamieszkał w San Luis Potosi (Zdjęcie: Exclusive)

To, co zaczęło się jako marzenie napędzane pierwszą dużą wypłatą z filmu, przekształciło się w rozległą posiadłość o powierzchni 100 hektarów, świadectwo jego triumfu i dziedzictwa.

READ  Kim są anonimowe dzieci Julio Iglesiasa, które nienawidzą aparatów?

Istnieje jednak historia związana z porzuceniem farmy, odnosząca się do różnic między cantinflas i Gonzalo N. SantosGubernator San Luis Potosi W tym czasie z powodu wyścigów konnych. Choć komik często odwiedzał ten dom, krążą plotki, że ostatecznie sprzedał posiadłość za znacznie niższą kwotę, niż pierwotnie zapłacił.

obecnie, szczegóły Nie tylko reprezentuje rozdział bogatej historii kulturalnej Meksyku, ale jest także atrakcją turystyczną, która oferuje odwiedzającym okno na złotą przeszłość kina i życia Meksyku. Mario Moreno Cantinflasa. Jego obecne utrzymanie i konserwacja pokazuje miłość i uznanie, które nadal otaczają postać aktora, ponad dwie dekady po jego śmierci.

Dziś El Detalle to nie tylko rozdział w bogatej historii kulturalnej Meksyku (Zdjęcie: TikTok/@haciendaeldetalle)