3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Canelo zaskakuje czerwono-czarnymi mundurami, aby wesprzeć swoją „nową” drużynę: Atlas

Słynny meksykański bokser nosił czerwono-czarną koszulkę w Jalisco i wyraził poparcie dla Lisów w pojedynku z Pachucą

Guadalajara – „Teraz jestem z atlas’krzyczy, podnosi pięść i uśmiecha się Saul Canelo AlvarezGdy osiągniesz Stadion JaliscoW finale przeciwko Pachuca. W ten sposób zapomina o swojej przeszłości Rugiblanco, w której podpisywał koszulki chivas Inny mówiono o El Rebaño.

Już go przekonałem i przyjedzie. Trafia do zwycięzców, do drużyn, które wygrywają i atlas Jest jednym z nich – mówi Eddie Rinoso, trener drużyny Canelo AlvarezPo przybyciu na stadion Jalisco.

„Zdrada” miała miejsce przed końcem pierwszej połowy między nimi Atlas i Pachuca. The Canelo Alvarez Zdejmuje żółtą koszulkę polo, a kamery uchwyciły boksera z Guadalajary w jego kurtce atlas.

„Zamierzamy też Pachucajuż go zaprosiłem – komentuje Eddie Reynoso, bo kilka dni temu był Canelo Alvarez Powiedział, że pójdzie na finał czerwono-czarnych, jeśli zaprosi go jego trener i przyjaciel.

pogarda ’cynamon’ Płać w sieciach społecznościowych. „To największa wioska w Jalisco” – napisał jeden z użytkowników. Świergot. „Co się stało z Cinnamonem? Czy nie byłeś Rojiblanco? „Inne pytania.

w Stadion Jalisco Wszystko jest inne, bokser z Guadalajary został oklaskiwany przez fanów Czerwonych i Czarnych, którzy mieli zapełnić swój stadion na finał. oni robią to ’cynamon’ Kolejny z jego plemienia.

a Saul Alvarez Nie przejmuj się komentowaniem. W Jalisco bije brawo i celebruje gola oraz salutuje każdemu, kto pojawi się w jego boksie. Jest to noc, w której jego przemiana w czerwień i czerń jest kompletna, dzień, w którym zapomina, że ​​jest czerwony i biały.

READ  Tak działa stół do medali paraolimpijskich (1 września)

„Atlas! Atlas! Atlas!”, wykrzykują wielbiciele czerwieni i czerni, za każdym razem, gdy miejscowy głos o to prosi, m.in. Canelo Alvarez.