28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Canelo Angulo doznał złamania kości strzałkowej przeciwko Pumom

Kącik Jezusa Został ranny po uderzeniu Alfredo TalaveraZabrali go w wozie nieszczęść i natychmiast zawieźli do szpitala na odpowiednie studia.

Pod koniec meczu klub poinformował, że jego zawodnik doznał złamania kości strzałkowej i będzie musiał przejść operację, więc przez długi czas będzie wyłączony z gry.

Po pierwsze, Canelo opuści dwa mecze Clasicos Tapatios w ćwierćfinale Zamknięcie 2022.

Bramkarz Oryazol rzucił się do przodu i wystrzelił piłkę poza jego pole, ale przypadkowo przewrócił się na pomocnika Rogblanco, który wrzasnął z bólu i wyszedł z zaniepokojoną miną.

Ryszard Chen Musiałem sprowadzić Pavela Pereza, który został dobrze przyjęty, ponieważ fani pamiętali, że był kluczowym elementem w powrocie kilka tygodni temu przeciwko Tijuana.

Angulo jest jednym z najbardziej konsekwentnych graczy w Guadalajara Podczas tego turnieju rozegrał wszystkie 18 meczów, licząc etap regularny i powtórki.

Canelo żałuje na boisku

Niedługo później Diogo de Oliveira doznał kontuzji podczas próby cięcia i musiał ustąpić miejsca Washingtonowi Coruso.

Chivas stracił wielu graczy w tym semestrze, ale pokonał przeciwności losu i pomimo wszystkich przeciwności, z jakimi miał do czynienia liga.

Przedmioty takie jak Jesús Molina, Isaac Brizuela i Jose Juan Macíasoraz Sergio Flores i Fernando Beltrán, ale dobrą wiadomością jest to, że większość z nich to już 100 procent.

Możesz być także zainteresowany: Chivas BEATS PUMAS Instalacja ćwierćfinałowa.

READ  Jeremiel Charlo pokonał Briana Castano jako nowego zjednoczonego króla wagi ciężkiej