26 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Canelo analizuje konkurentów. Charlo, Bevol lub Golovkin

Za każdym razem, gdy Canelo Álvarez przygotowuje się do wyboru kolejnego przeciwnika, ważą się losy zawodników w różnych kategoriach wagowych.

Nie zostało jeszcze przesądzone z kim iz jaką wagą Canelo stoczy swoją kolejną walkę, ale źródła podają ESPN Że Alvarez otrzymał dwie lukratywne oferty, które wyróżniają się jako główne opcje.

Według źródeł, Al Haymon z PBC niedawno zaproponował Alvarezowi obronę tytułu Undisputed Middleweight Championship 7 maja przeciwko obrońcy mistrza wagi średniej Jermallowi Charlo.

Druga propozycja od Matchroom Boxing pochodziła od Eddiego Hearna w dwóch walkach, które postawiły Canelo przeciwko mistrzowi wagi półciężkiej Dmitri Bevolowi, według źródeł, 7 maja, oraz drugi, długo oczekiwany tripleks pomiędzy Alvarezem i Giennadijem Golovkinem. , 17 września, ale tym razem 168 funtów za cztery meksykańskie pasy.

Bojownik numer jeden w ESPN woli uhonorować ojczyznę i walczyć w weekend 5 maja oraz weekend niepodległości Meksyku we wrześniu, kiedy to możliwe.

W tej chwili Alvarez (57-1-2, 39 KO) ma mnóstwo czasu, aby zdecydować, którą ścieżką chce podążać w tych terminach. Promocja większości głośnych walk rozpoczyna się w ciągu ośmiu tygodni, co daje Alvarezowi co najmniej miesiąc na ocenę tych dwóch opcji i wszelkich innych ofert, które z pewnością pojawią się na jego drodze.

31-letni Alvarez skupia się obecnie na przygotowaniach do turnieju golfowego Pebble Beach Pro-Am, który rozpocznie się w przyszłym tygodniu.

Potem będziesz miał dużo do przemyślenia. Wielokrotnie wyrażał, jak bardzo lubi być bezpłatnym agentem promocyjnym i jaką daje mu elastyczność. Najlepsza gwiazda boksu podpisała kontrakt na 11 walk o wartości 365 milionów dolarów z DAZN w 2018 roku, wkrótce po pokonaniu GGG w rewanżu we wrześniu.

READ  Jak walka Canelo z Bevolem wpłynęła na play-off meksykańskiej Super League

Ale po zaledwie trzech walkach Alvarez pozwał swojego wieloletniego promotora, Oscara De La Hoya, Golden Boy Promotions i DAZN. Pozew został rozstrzygnięty i Canelo został zwolniony. Został w DAZN, aby walczyć z Hearnem w grudniu 2020 roku nad Callumem Smithem, który wyszedł zwycięsko, a następnie dwustronną transakcją z wygranymi z Avni Yildirim i Billy Joe Saunders.

Po walce z Saunders w maju 2021 r. Alvarez podpisał kontrakt jeden na jednego z PBC, aby w listopadzie zmierzyć się z Calebem Plantem. Alvarez wygrał niekwestionowane mistrzostwo za 168 funtów dzięki TKO w 11. rundzie i zarobił gwarantowane 40 milionów dolarów.

Jeśli zdecyduje się zostać z PBC na kolejną walkę, Canelo stanie przed poważnym wyzwaniem, numerem 1 w wadze średniej ESPN. Brat bliźniak mistrza Jermella przy wadze 154 funtów, Jermall skakałby osiem funtów z tej okazji. Ma 160-funtowy krawężnik i wydaje się być chętny do osiedlenia się w nowej klasie.

Poza Houston, 31-letni Charlo (31-0, 22 KO) ma mocną puentę. W ciągu ostatnich dwóch lat walczył tylko raz, decyzja wygrała z Juanem Maciasem Montelem i Sergeyem Derevianchenko.

Bivol (19-0, 11 KO) dawał Canelo szansę na zdobycie drugiego 175-funtowego tytułu. 31-letni obywatel Rosji jest złożonym bokserem i ekspertem w kontrolowaniu przeciwnika za pomocą ciosów. To, czego ostatnio nie zrobił, to rozrywka, z dwoma zwycięstwami w 2021 r., które nie przyniosły wiele akcji.

Największą nagrodą, przynajmniej komercyjną, jest trzecie spotkanie z rywalem Alvareza, JJJ. Przyszły duet Hall of Famers zakończył walkę o mistrzostwo wagi średniej w 2017 roku remisem, zanim Alvarez wygrał decyzją większości rok później w kolejnej trudnej walce.

Obie walki przyniosły ponad 1 milion dolarów w zakupach pay-per-view i ponad 20 milionów dolarów w biletach. Golovkin (41-1-1, 36 KO) wielokrotnie wyrażał chęć walki z Alvarezem po raz trzeci. Teraz, gdy zbliżają się jego czterdzieste urodziny, czas ucieka.

READ  Marcelo Leno wyjaśnia, dlaczego w Chivas nie ma już posiłków

Miał zmierzyć się z Ryotą Moratą w zjednoczonym tytule wagi średniej w Japonii w zeszłym miesiącu, ale ograniczenia COVID zmusiły walkę do przełożenia. Oczekuje się, że bitwa zostanie przełożona na wiosnę; Oczywiście GGG będzie musiało pokonać Moratę, aby zachować jakąkolwiek nadzieję na walkę z Alvarezem, bez względu na to, którą ścieżkę wybierze Canelo.

Canelo zawsze mógł wybrać coś zupełnie innego. Jego trener i menedżer, Eddie Reynoso, wyraził zainteresowanie przejściem do wagi cruiser w celu zdobycia tytułu WBC. Ten pas jest na linii w ten weekend, kiedy Ilunga Makabu będzie bronił przed Thbiso Mchunu.

W międzyczasie harmonogram bokserski został zawieszony w wielu dywizjach, ponieważ zawodnicy czekają i zobaczą, kto wygra losowanie Canelo Alvareza.