11 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Canelo Alvarez świętuje Boże Narodzenie z niespodzianką rodzinną imprezą

Meksyk /

Jak przewidziałem kilka tygodni temu, Saul „Canelo” Alvarez spędził czas z rodziną pod koniec roku, Cóż, cieszył się przyjęciem-niespodzianką z okazji Świąt Bożego Narodzenia i spędzenia Wigilii z najbliższymi.

Za pośrednictwem portali społecznościowych zięć boksera udostępnił filmy ze spotkania rodzinnego Saúl i jego żona mieli Fernandę Gómez, gdzie odbywała się tradycyjna wymiana prezentów.

kilka tygodni temu, Bokser powiedział magazynowi, że był to plan, o którym już myśleli, i w ten sposób świętował swoje zwycięstwa w 2021 roku.

tenW rzeczywistości był to wspaniały rok na poziomie osobistym. Zdobycie wszystkich czterech tytułów jest dla mnie czymś wyjątkowym.í, a poślubiwszy kobietę, którą kocham, znacznie lepiej” – ujawniono magazynowi Hola.

W imprezie wzięli udział członkowie obu rodzin i cieszyli się Kolacja w pokoju wspólnym, w którym mieszkali całą noc.

Na ukoronowanie obchodów Bożego Narodzenia wystrzelono serię fajerwerków i fajerwerkówW ogrodzie posesji z napisem „Wesołych Świąt Álvarez Gómez”Podczas gdy asystenci z podekscytowaniem oglądali program.

Jest rok 2021, Canelo” został niekwestionowanym mistrzem wagi średniej po pokonaniu Caleba Planta w listopadzie ubiegłego roku, Warto było uczcić rodzinę i partnera sportowca.

Kolejny powód do świętowania

Jednym z uczestników uroczystości był brat Sayle’a. Innocent Alvarez, również bokser, który również uratował niespodziankę urodzinową, ponieważ ogłosił na portalach społecznościowych swoje zaangażowanie w stosunku do swojej dziewczyny, Diana Alvarez.

I powiedział, że jeśli piękna Rena uszczęśliwię cię na zawsze moje piękne życie kocham cięNapisał na Instagramie zdjęcie z jego przyszłą żoną.

Ostatnio, ’Canelo był w Nuevo Leon, gdzie przekazał ponad 5000 zabawek dla dzieci z DIF Capullo Był na przyjęciu dla biznesmena Carlosa Bremena.

MGC