25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Canelo Alvarez ściśle zleca opiekę nad swoimi luksusowymi samochodami

Meksyk /

Wyścig Saul Alvarez Jest to jeden z najbardziej udanych boksu. Różne osiągnięcia Świadczą o tym egzotyczne luksusy Canillo w Carrera.

Z tego powodu Jalisco ma EKSKLUZYWNA KOLEKCJA SAMOCHODOWA W ich pałacu znajdującym się w Guadalajara, którego nikomu nie wolno dotykać i niszczyć.

W filmie na kanale youtube Z Graham Bensinger ten Canillo Amerykański dziennikarz i biznesmen odwiedza swój dom, gdzie się popisuje Ferrari, a Lamborghini, a Shelby Mustang, a Rolls-Royce i inne samochody.

„że to [Rolls Royce] To jest na specjalną okazję. Nigdy nim nie jeżdżę, zawsze jadę z tyłu, a mój kierowca jeździ. Jest stylowy i uwielbiam go – skomentował Alvarez, popisując się jednym ze swoich samochodów.

Następnie przynieś Dwóm jego przyjaciołom, którzy opiekują się jego garażem. W związku z tym Bissinger zapytał ich, czy obawiają się uszkodzenia samochodu, a oni odpowiedzieli, że nie, chociaż mieli nadzieję, że to się nigdy nie stanie.

Czy kiedykolwiek martwiłeś się, że ulegnie uszkodzeniu lub zarysowaniu?zapytał Bensinger.Nie, mam nadzieję, że to się nigdy nie zdarzyPracownicy Canelo komentowali ze śmiechem.

Canelo od razu dodał poważnym tonem: „Nie, to nie może się zdarzyćNa znak, że ich samochody nie powinny być narażone na jakiekolwiek uszkodzenia.

Film kończy się kolejnym Migawki Saúla lvareza . Palace, który pokazuje jego pokój zabaw, pokój główny i pokój wraz ze wszystkimi jego ubraniami.

RGS

READ  Transmisje minuta po minucie na drugi dzień Ligi MX