24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Camilla Parker pozbawiła Kate Middleton korony na nadchodzącą koronację

Camilla Parker pozbawiła Kate Middleton korony na nadchodzącą koronację

Queen Consort Camilla Parker przejmuje tiary i korony Kate Middleton po śmierci królowej Izabela IIkrólowa nabyła wiele królewskich klejnotów, w tym należącą do niego tiarę Kate Middleton.

Koronacja króla Karol III Odbędzie się w maju i będzie to wydarzenie, podczas którego goście i rodzina królewska będą mogli wyjść, by pochwalić się najlepszą biżuterią i najlepszymi sukienkami, ale wydaje się, że Camilla Parker zostawiła Kate Middleton bez tiary, ponieważ Królowa otrzymała królewską biżuterię jako żona kolejnego króla Zjednoczone Królestwokontrolować wszystko.

Królowa Elżbieta II przez wiele lat swojego panowania w Wielkiej Brytanii miała dużą kolekcję biżuterii, ale niektóre z nich nigdy nie były noszone. Kto korzysta z całego tego dziedzictwa jako Queen, jest Parker, ponieważ widziano ją w szafirowej tiarze, która była trzymana przez lata, jako uzupełnienie niektórych przestarzałych strojów, które nosiła.

w opactwo Westminsterskie, Tam, gdzie odbędzie się koronacja, żona króla Karola III będzie starała się zaimponować wszystkim gościom na wielkim wydarzeniu, nosząc najlepszą dostępną biżuterię, ale być może Kate Middleton nie może zrobić tego samego.

Według plotek Kate Middleton pojawi się skromnie, ponieważ w ostatnich dniach pojawiła się rywalizacja między Camillą a księżną Walii, więc możliwe, że królowa może wpłynąć na decyzję o zakazie noszenia biżuterii, która jest Księżna Walii Wybierz, ale taką, na którą zgodzi się Camilla.

Według mediów księżna Walii nie będzie mogła założyć tiary, którą chciała na tę okazję, która była jej ulubioną tiarą. pani debo chciała oddać jej hołd, bo to ona powinna być blisko koronacji, a nie Camilla Parker.