6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Camila Sodi kaleczy siatkę w obcisłym kostiumie kąpielowym

Camila Soddy Uważana jest za jedną z najważniejszych i najwybitniejszych aktorek w naszym kraju. Jest również znana jako siostrzenica piosenkarki Thalíi i jest córką słynnej pisarki Ernestiny Sodi. W wieku 36 lat pokazał, że wiek nie jest przeszkodą i poprzez historię wgraną na jego konto InstagramWyjaśniła, że ​​jest jedną z najpiękniejszych kobiet w historii, nawet przekraczając granice sieci społecznościowej.

Choć jego kariera rozpoczęła się w wieku zaledwie dwóch lat, już w 2002 roku pokazał, że jego główną pasją jest modeling i aktorstwo. Camila Soddy Dołącz do głównej załogi Telehit Cable Signal Conductors. Jej pierwszy występ w roli aktorki miał miejsce w 2004 roku w telenoweli „Inocente de ti”. Dwa lata później pojawiła się na okładce magazynu Hombres z sesją zdjęciową nakręconą w latach 50. XX wieku.

Camila Soddy jest aktorką i gospodarzem. Źródło Instagram @camilasodi_

Wśród innych seriali telewizyjnych, w których zagrał, czarny, to autobiograficzna seria Luisa Miguela, w której występował w obu sezonach. Ponadto powróci na mały ekran, gdzie będzie współgrał i wyreżyserował serię „Any Likeness” dostępną w Paramount+ w nadchodzących miesiącach.

Camila Soddy pozuje. Źródło: Instagram @camilasodi

W twoim koncie InstagramA Camila Soddy Ma ponad dwa i pół miliona obserwujących, a oprócz dzielenia się treściami związanymi z jej pracą odpowiada za wyjaśnienie, dlaczego jest jedną z najpiękniejszych kobiet w historii. Siostrzenica Thalii przesłała na swoje konto historię, która przekroczyła granice sieci społecznościowej i pokazała jej niesamowite kształty w obcisłym kostiumie kąpielowym.

Historię w strojach kąpielowych dzieli Camila Soddy. Źródło Instagram @camilasodi_

kilka dni temu, czarny Opublikowała post na swoim Instagramie, na którym można ją zobaczyć boso i pokazując swoją idealną sylwetkę, której towarzyszy przesłanie wolności. „Żyję wolny za każdym razem, gdy przypominam sobie, że to życie odeszło, a jedyną rzeczą, która naprawdę się liczy, jest miłość, którą dajesz sobie i miłość, którą dajesz innym” – napisał 36-latek.

Sodi przesunął granice Instagrama tym postem. Źródło Instagram @camilasodi_

READ  Przed premierą ujawnili teksty do "Monotonii". Tak wygląda piosenka Shakiry dedykowana Gerardowi Pique