24 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Camavinga, nowa promocja Realu Madryt prowadzona przez Ancelotti

Real Madryt w dniu zamknięcia transferów zakończył transfer młodego francuskiego piłkarza Eduardo Camavinga, który podpisał kontrakt na kolejne sześć sezonów.

Real Madryt ogłosił na swojej stronie podpisanie Eduardo Camavinga18-letni francuski znacjonalizowany pomocnik Angoli podpisał porozumienie osiągnięte przez biały klub ze Stade Rennes na kwotę około 30 milionów euro plus 10 potencjalnych zmiennych.

Real Madryt ogłosił swój drugi podpis na sezon 2021/202, po przybyciu z listem wolności do Austriaka Davida AlabaOstatni dzień na targu.

Real Madryt i Stade Rennes zgodzili się przenieść gracza Eduardo Camavinga, który pozostaje związany z klubem przez kolejne sześć sezonów, do 30 czerwca 2027 r.Biały Klub ogłosił w oświadczeniu.

Ponadto gracz zostanie zarejestrowany w pliku poleceń, aby mieć darmową opcję w swojej pierwszej drużynie w przypadku ustalenia w ostatniej chwili.

Zainteresowanie Realu Madryt 18-letnim pomocnikiem nie jest niczym nowym. Od dwóch lat podąża za francuskimi białymi, którzy wygasli jego kontrakt w 2022 roku i nie odnowili go w Rennes.

Dzięki temu procesowi Biali wyprzedzają kilka głównych europejskich klubów, w tym Paris Saint-Germain, klub, który również był w tyle za młodzieńcem.

Z wartością rynkową 60 milionów euro, decyzja gracza miała kluczowe znaczenie dla podejścia Santiago Bernabeu. W rzeczywistości źródła zbliżone do Realu Madryt przyznają, że jego młodość dojrzeje do perfekcji wraz z Toni Kroos i Luką Modric.

Camavinga urodził się w Cabinda w Angoli w 2002 roku. Francuski piłkarz rozegrał odpowiednio 25 i 35 meczów Ligue 1. Ponadto w zeszłym roku zadebiutował w Lidze Mistrzów, gdzie rozegrał 4 mecze z Rennes.

READ  Djokovic miał swój słodko-gorzki debiut przeciwko Davidovicowi z problemami

Źródła Madridista upierają się wobec ESPN, że operacja Camavinga nie ma nic wspólnego z zatrzymaniem negocjacji w sprawie włączenia Mbappe do Realu Madryt.