2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Call of Duty Vanguard, Downhill i brak hamulców w Wielkiej Brytanii

Przestarzała formuła i wielcy konkurenci, tacy jak Halo Infinite czy Battlefield 2042, to możliwe powody, dla których nowa wersja Call of Duty jest tak odległa, najmniej pożądany w swojej społeczności. Ludzie woleliby zostać w Warzone niż wrócić do nowej gry o II wojnie światowej.

A te dane są widoczne głównie gołym okiem, każdy, kto śledzi wiadomości o grach wideo w dość aktywny sposób, może zauważyć, że zainteresowanie publiczne znacznie spadło. Zniknęły tweety i wysokie oczekiwania.

Sprzedaż Call of Duty Vanguard spadła

Ale jeśli większość szumu internetowego nie działa jako standard, być może sprzedaż w Wielkiej Brytanii pomoże ci zrozumieć zużycie franczyzy. Liczby dotyczące wcześniejszych dostaw spadły tak bardzo, że sprzedaż cyfrowa spadła o 44%, a sprzedaż fizyczna o 26%.

Do tego wszystkiego musimy dodać Trzęsienie ziemi, które wstrząsa Activision i śnieżycą Ze skargami na molestowanie, wykorzystywanie w pracy i nie tylko. Może to być kombinacja rzeczy: nowych i potężnych konkurentów, zużycia marki, nudy po II wojnie światowej i problemów wizerunkowych korporacji.

W każdym razie te spadki nie odzwierciedlają opłacalności gry, nawet z tymi liczbami pod ręką, Call of Duty Vanguard z pewnością stworzył liczby, o których tylko inne gry mogą marzyć. Musimy też pamiętać, że dotyczy to tylko jednego rynku.

READ  Te motywy zmienią Twoje WhatsApp dla Xiaomi - Xiaomi News