26 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Były Real Madryt, który przyjedzie do Ameryki przed odejściem Rogera Martineza

Roger Martinez mógłby opuścić Amerykę i miałby już zastępcę z Hiszpanii.

Rynek transferowy nie był dla niego łatwy Ameryka, który wciąż szuka napastników, którzy mogą dać mu więcej możliwości Santiago Solari Aby wyjść z kryzysu, w którym stoczył sześć kolejnych meczów bez wygranej.

Azulcrima może jednak stracić jednego ze swoich napastników, ponieważ według ESPN Boca Juniors Podejmę kolejną próbę podjęcia tego Roger Martinez, który od kilku miesięcy jest celem Juana Romana Riquelme.

Dlatego też Ameryka Może poszukać napastnika, który go zastąpi Roger Martinez, s Santiago Solari Miałem już na celowniku Hiszpana, który zaraz Alvaro JimenezKto będzie w krzyżowym ogniu? Ameryka Zgodnie z zapisem.

Więcej wiadomości z Ameryki:

Jorge Meri jeszcze nie przyjechał, Solari wyczyścił już swój pierwszy pędzel w Ameryce

Alvaro Jimenez i jego czas w Realu Madryt

Alvaro Jimenez To grupa młodzieżowa Real Madryti faktycznie grał dla Castilla, spółki zależnej Merengue, gdzie spotkał takich graczy jak Marcos Llorente, Mario Hermoso i Martin Odegaard, Jimenez Nie miał tak udanej kariery, aw tym sezonie rozegrał tylko 12 meczów pomiędzy ligą a Pucharem Króla.

READ  Mazatlan naśmiewa się z Alexis Vega, a fani Chivas odpowiadają na niego