5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Były napastnik z USA ujawnia swoją „zabawną” pensję w wysokości 890 pesos miesięcznie

wewnątrz piłka nożna tam wiara od czego wszyscy gracze, Nawet jeśli grali w „najskromniejszej” drużynie, Cieszą się wysoką pensją, Prawda, która rozwiązuje ich życie w krótkim czasie; Były mistrz punktacji Ameryki ujawnia, że ​​to błąd, Cóż, przynajmniej był czas, kiedy Otrzymywał 890 pesos miesięcznie.

wewnątrz Ameryka, jeden z Największe kluby w Meksyku, Jest piłkarze ten który Tak, zarabiają miliony, ale W kategoriach drugorzędnychBędąc naprawdę profesjonalnym, Nie mogą ci zapłacić tych numerów, z tego powodu Anioł Rina, Kto kilka lat temu był ważną częścią zespołu, zdradził, co zarabia.

Rina nie wystarczyła nawet na zakup biletów

Rozmawiając z YouTuberem Werevertumorro, Anioł Rina Był z tym szczery pierwsza pensja w Ameryce, Cóż, kiedy miałem 14 lat Był w niższych szeregach klubu i Jego pensja wynosiła 890 pesosCzego żałował, bo w ogóle nie otrzymał zapłaty.

Moja pierwsza pensja wynosiła około 14 lat w Ameryce, ale byli 890 pesos miesięcznie, który – który Nic innego nie przydaje się do biletów, a czasem nie tak. Nie wszystkie ładowanie w tym samym czasie, nie wszystkie ładowanie; Niektórzy idą tak, inni nie. Tylko 5% graczy w Meksyku zarabia na życie z piłki nożnejReszta powinna szukać gdzie indziej” – przyznał Angel Reina.

Próba Pamiętaj o tym, kiedy Ameryka przeszła do trzeciej klasy Jego pensja wzrosła do 600 tysięcy pesos, co poprawiło jego stan w młodym wieku, ale nadal był „młody”.

Jednakże, Jest ostatnim mistrzem Meksyku, który strzelił co on ma Ameryka, ponieważ w Zamknięcie 2011 Z tą zasługą poprzez posiadanie strzelił 13 goliTo fakt, który dobrze pamięta.

„Tak, Jestem ostatnim mistrzem strzelonym w Ameryce i Meksyku, Jedyny w swoim rodzaju. Dziesięć lat minęło tak szybko, ale dobrze to pamiętam” – powiedział ze śmiechem Angel Rina.

READ  Shawn Rhoden, zawodowy kulturysta i były mistrz Mr. Olympia, zmarł w wieku 46 lat