6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Były mąż Marca Anthony’ego podnosi temperaturę za pomocą ciasnego kaptura

Shannon Delema Jest 33-letnią modelką z Wenezueli, która wyróżnia się jako jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. była żona Marc Anthony Cieszy się swoim samotnym życiem i obnosi się ze swoją niesamowitą osobowością za pośrednictwem sieci społecznościowych. Na swoim Instagramie i ubrana w obcisłą koszulę zabrała wszystkie oczy i sprawiła, że ​​wszyscy zaniemówili.

6 listopada 1988 urodził się Shannon Delema w Wenezueli, ale zawsze woleli mieszkać za granicą, czy to z powodów biznesowych, czy osobistych. Choć studiował komunikację i architekturę wnętrz, wiedział, że jego przyszłość to nie media, ale wybiegi. W 2005 roku dotarła do finałów Miss Earth Venezuela i Sambil Model, a z czasem wystąpiła w kilku kampaniach reklamowych odzieży, makijażu, dżinsów i makijażu.

Shannon de Lima, 33-letnia modelka. Źródło Instagram @shadelima

W 2014, Shannon Delema Żonaty z portorykańskim piosenkarzem Marc Anthony, który nie miał dzieci, ale był razem od trzech lat. W 2017 roku była para zdecydowała się na separację i rozwód, ponieważ modelka otrzymała prawie trzy miliony dolarów i dwa mieszkania w Stanach Zjednoczonych. Jeśli chodzi o kompozytora, podpisał umowę milionera o wartości 11 milionów dolarów ze swoją byłą żoną i ojcem dwójki dzieci Jennifer Lopez na utrzymanie opieki nad Amy i Maxem.

Shannon De Lima jest byłą żoną Marca Anthony’ego. Źródło Instagram @shadelima

na Twoim koncie na Instagramie Shannon Delema Ma ponad dwa i pół miliona obserwujących i tam odpowiada za wytłumaczenie, dlaczego jest jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie i sesją zdjęciową zakochała się we wszystkich. Były mąż Marca Anthony’ego miał na sobie obcisły T-shirt i wyszedł z sofy, co sprawiło, że otrzymała tysiące komplementów i komentarzy.

Tą obcisłą koszulą Shannon de Lima urzekła wszystkich. Źródło Instagram @shadelima

Shannon Delema Nie tylko ukradł serce Marc Anthony, ale miał też związek z bokserem Canelo Alvarezem, ale związek był krótkotrwały. Rok później potwierdził swoje zaręczyny z kolumbijskim piłkarzem Jamesem Rodriguezem, z którym był przez prawie trzy lata i miesiące i miał krótki związek z aktorem Alejandro Spitzerem. Kto będzie następnym, który zmieni paradygmat?

Shannon de Lima stoi z kanapy. Źródło Instagram @shadelima

READ  Żegnaj "VLA": Po rozwodzie i bez pracy w TV Azteca aktor pojawia się w Televisa i dołącza do "Hoy"?