18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Były kapitan Paris Saint-Germain domaga się „szacunku” dla Keylora i stawia go wśród najlepszych w historii PSG

Eric Rapisandratana mówi, że Kostarykanie są jednymi z najlepszych wzmocnień defensywnych dla francuskiej drużyny narodowej w ostatniej połowie

Z 135 meczami, Eric Rapisandratana To nie jest jedno z najlepszych odniesień do Paryż Saint-Germain Chociaż grupa zdominowana przez szejków katarskich, była jedną z pierwszych, które otrzymały nagrody zdobyte przez paryżan w latach 1997-2001.

Teraz, jako trener reprezentacji Madagaskaru, regularnie opiniuje publiczną stację radiową kraju gaelickiego, Francja Niebieski Paryż; Teraz ten 49-letni były pomocnik mówi: Paryż Saint-Germain Musisz zachować dużo „szacunku” Keylor Navas.

„Po występie Donnarumma Pocałunek ManchesterChcą, aby koniecznie kontynuował cel. Ale nie zgadzam się z tą opinią. Keylor Navas Dał nam tak wiele i nie chcę o nim zapomnieć. Jest to najważniejsze wzmocnienie obronne od czasu Marquinhos. Dla mnie jest jednym z najlepszych bramkarzy jakich mamy w Paryż Saint-Germain Z Bernardem Lamą ”, opublikowanym przez trenera Madagaskaru pochodzenia francuskiego.

Eric Rapisandratana Każdy, kto był kapitanem Paryż Saint-Germain A przez cały ostatni sezon w reprezentacji Francji chwalił także trzykrotnego zwycięzcę Ligi Mistrzów Kostaryki, oprócz tego, że był jednym z najlepszych piłkarzy w historii Paryża.

Przytoczył to również jako jedno z jego najlepszych wzmocnień Paryż Saint-Germain Przez cały ostatni raz, szczególnie w sektorze defensywnym, wyprzedził go tylko obecny brazylijski kapitan Marquinhos.

„Mamy szczęście, że mamy świetnego bramkarza, był zdecydowany, był idealnym kolegą z drużyny, na którego można liczyć, gdy drużyna napotkała trudności. Widzieliśmy go ponownie w Metz lub w Lidze Mistrzów. Pamiętam mecz z Realem Madryt, w którym wróciliśmy 2-2 i skrócił więcej niż tylko 10 przystanków w tym meczu.Nie chcę zapomnieć występu Keylor Navas Mam nadzieję, że traktujemy go z szacunkiem”.

READ  Kim jest Marcelo Michelle Linho, tymczasowy trener Chivas?

Możesz cieszyć się każdą akcją Keylor Navas w Ligue 1 wyłącznie za pośrednictwem aplikacji Star+.

Za wyróżnieniami w kierunku Keylor NavasI Eric Rapisandratana Kto grał także dla Nancy we Francji i AEK w Grecji, wyjaśnił, że Gianluigi Donnarumma ma niesamowite warunki i niewątpliwie jest przyszłością w bramce. Paryż Saint-Germain.

„To jest przyszłość klubu. Dziś jestem bardzo zadowolony z jej przyjazdu. Jego występ przeciwko Manchesterowi City ma ogromne znaczenie dla jego postępów i integracji z klubem. Paryż Saint-Germain …jest świetnym bramkarzem, jest przyszłością klubu i na pewno przyszłością światowej piłki nożnej. Musimy ją zintegrować, ale musimy zachować dla niej szacunek Keylor Navas”, podsumował obecny trener reprezentacji Madagaskaru.