22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Były Cruz Azul | Christian Jimenez i jego przesłanie do Santiago Jimeneza

Santiago Jimenez Jest najsilniejszym graczem Niebieski krzyż. El Bebote zameldował się w tym czasie cztery razy Otwarcie 2021 Jest aktualnym rejestratorem sił Juan Renoso. Ten imponujący występ w ostatnich miesiącach sprawił, że został wzięty pod uwagę przez drużynę narodową Poniżej 21 lat z Meksyku, który w tym tygodniu rozpoczął nową olimpiadę w centrum wysokiej wydajności.

Jednak młody meksykański napastnik zrobił krok do przodu i skupi się teraz na drużynie, którą prowadzi Gerardo Martino. Trener argentyński Santi został wezwany na pogotowie, aby sprzeciwić się ostatecznemu rzeczoznawcy zmierzającemu do: Katar 2022 Po czym Raul Jimenez Nie mogę wziąć udziału w zaproszeniu TR po odmowie Wolverhampton W poddaniu się piłkarzowi.

Christian Jimenez Był jednym z pierwszych, którzy pogratulowali Cruz Azulowi powołania do pierwszej drużyny. „Kocham Cię Skarbie”, El Chaco napisał w jednym ze swoich opowiadań na Instagramie, dołączając do frazy zdjęcie Santiago podczas treningu z meksykańską drużyną, która zmierzy się z Jamajką w czwartek 2 września.

Post przez Christiana Jiméneza (IG Chaco Giménez)

Mianowicie to wezwanie do TRI odczytuje jako nagrodę dla gracza, który nie był z nim cały w ostatnim roku zawodów. Santi spędził całe miesiące bez „rachunków” w cementowej koszulce podczas Strażnicy 2021I powód, dla którego Guadalajara przegrała przedolimpijską, a potem Igrzyska Olimpijskie.

To był niski cios dla jednego z graczy z największą kategorią w meksykańskim futbolu, więc ten nowy krok w jego karierze jest nagrodą za wytrwałość i ciężką pracę, jaką włożył od początku tej kampanii. Razem z nim Julio Dominguez, Roberto Alvarado, Urbelín Pineda i Luis Romo Będzie też teraz bronił Meksyku Eliminacje do Mistrzostw Świata.

READ  Hamilton został przyłapany na robieniu zdjęć mercedesowi