15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Był to tragiczny i bolesny koniec dla Mauricio Garcesa, zmarłego w nędzy pioniera meksykańskiego kina.

W świecie kina Meksyk Różne postacie uwieczniły jego imię i twarz dzięki jego wybitnej pracy w filmach, które podbiły serca milionów, w tym Meksykanów. Mauricio GarcesA Uważany jest za jednego z najbardziej ukochanych mężczyzn lat sześćdziesiątych.

Ale nie tylko w tej dekadzie Garces Został zacementowany jako wow w gildii aktorskiej, ale słynna postać została uznana za jedną z najważniejszych męskich ikon w kinie Meksykańskaktóry dzięki swojemu talentowi i odwadze ustanowił się na szczycie branży i jest dziś pamiętany za swoje dziedzictwo.

Mauricio Garces został nazwany „Królem Uwodzenia”. Zdjęcie: specjalne

O Mauricio Garces

Celebrytka urodziła się 16 grudnia 1926 roku, Mauricio Ferez Yazbek Był synem libańskich rodziców którzy przybyli do Meksyku w latach dwudziestych, a ich rodzice sprzedali mundury naftowe w porcie Tampico, Tamaulipasi pomimo tego, że nikt tego nie przewidział, jego wychowanie wśród ubrań dało Garcesowi różnorodną wiedzę na temat fasonów i krojów ubioru, co później pomogło mu ulepszyć Osobowości.

Kariera Mauricio Garcesa rozpoczęła się w wieku 17 lat, kiedy młody człowiek zafascynowany środowiskiem artystycznym rozpoczął pracę w rozgłośni radiowej. Clark Gable. Dopiero w 1957 roku zadebiutował w sztuce „Hello, hello? Zły numer”, a później stał się częścią „Don Juan 67” i od tej pory rola uwodziciela prześladowała go do ostatnich dni.

Tragiczna śmierć Mauricio Garces

Garces był znany jako jeden z największych idoli wewnątrz Kino meksykańskie Podbił miliony swoimi uwodzicielskimi, eleganckimi i komediowymi osobowościami, cechami, które zapamiętała celebrytka oraz faktem, że Mauricio Garces cierpiał w ostatniej fazie swojego życia.

Wiadomo, że w ostatnich latach słynnego Meksykanina jego życie nie było już tak efektowne i godne pozazdroszczenia, jak w okresie rozkwitu jego kariery, ponieważ w ostatnich dziesięciu latach jego życia Garces ciężko cierpiał brak GospodarczyCo nie było łatwe, gdy cierpiał na różne komplikacje medyczne z powodu swojego uzależnienia tytoń.

Przed śmiercią Mauricio Garces już nie wygląda lubię to Książę z filmówAle teraz wyglądał jak chory i stopniowo tracił swoją atrakcyjność, a oprócz trudności w oddychaniu pogrążył się w smutku i samotności.

Tak spędził swoje ostatnie dni, a 27 lutego 1989 roku aktor „Modisto de Ladies” został znaleziony martwy w mieszkaniu w Mexico City, według doniesień o jego śmierci spowodowany był zatrzymaniem akcji serca. Odebrał sobie życie po tym, jak Garces cierpiał na rozedmę płuc płucny.

omen

Czytaj:

Mauricio Garces: Dlaczego „Król Uwodzenia” nigdy nie był żonaty?

READ  Alec Baldwin przypadkowo zabija kobietę i rani mężczyznę rekwizytem na planie „Rdzy”.