1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Był miłośnikiem opery mydlanej i triumfował u boku Veroniki Castro; Teraz poświęca się temu, aby przeżyć

Powszechnie znane są historie postaci, które odniosły sukces w showbiznesie, a teraz żyją z dala od blasku reflektorów, a także zgiełku sławy. Tak jest w przypadku jednego z czołowych postaci serialu telewizyjnego, który kilkadziesiąt lat temu poświęcił wiele czasu na sukces, a teraz ponownie przyciąga uwagę.

To jest o William Capitelloktóry zyskał sławę w melodramacie „Bogaci też płaczą”, który stał się przebojem w 1980 roku. We wspomnianej produkcji Capitello wystąpił jako syn Weronika Castro Jednak ta rola zmieniła się później, gdy zagrali w Wild Rose.

Guillermo Capetillo był sercem telenoweli

Guillermo Capetillo, obecnie 64-latek, był uważany za dżentelmena swoich czasów dzięki swojej charyzmie fizycznej, szczególnie ze względu na krzaczaste brwi, głębokie oczy o zielonych oczach i cechy fizyczne, które połączyły się z jego zdolnościami aktorskimi, które czyniły go godnym różnych głównych ról. role. Poza tym musiał z nim pracować Lucia Mendes W telenoweli „Colorina” i z Wiktoria Ruffo W „Zaciekłych”

Pomimo tego, że lata 80. były dla tego aktora pełne sukcesów, prawda jest taka, że ​​po pewnym czasie nagle zaczął odchodzić od sławy i aktorstwa, do tego stopnia, że ​​obecnie żyje całkowicie z dala od blasku reflektorów.

To właśnie robi teraz Guillermo Capitello

Po przejściu na emeryturę ze związku zawodowego William Capitello Poświęcił dwa lata swojego życia na bycie torreadorem, a w świecie walk byków odniósł szybkie zwycięstwo, jego największym osiągnięciem było zdobycie ogona gallero na ranczo bydła Cerro Viejo w Jalisco w 1994 roku, z którym wystąpił w Walki byków w Meksyku.

Chociaż wcześniej przeszedł na emeryturę, Guillermo Capetillo w końcu zagrał w „Lo unforgivable” w 2015 roku, produkcji, w której zagrał ojca Juana.

Obecnie były łamacz serc opery mydlanej żyje całkowicie z dala od kamer i reflektorów, oprócz tego, że nie ma sieci społecznościowych i wiadomo, że pozostaje obecnie oddany światu nieruchomości, zgodnie z tym, co ujawnił w wywiad z „Sale el sol”.

READ  Yalitza Aparicio gra TikTok, śpiewając „Perro fiel”; Zrób to Shakira Style: Wideo

omen

Czytaj:

Jalan del Cien de Oro ustąpił miejsca Eduardo Capitello; To jest twoje pokrewieństwo