3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Burger King potwierdza w poście, że zastąpi swojego Community Managera sztuczną inteligencją

Burger King potwierdza w poście, że zastąpi swojego Community Managera sztuczną inteligencją

  • Sztuczna inteligencja będzie napędzać globalną gospodarkę około 16 miliardów dolarów.

  • Wartość światowego handlu wywodzącego się ze sztucznej inteligencji szacuje się na 1,2 biliona dolarów.

  • Wartość rynkowa sztucznej inteligencji może przekroczyć 300 miliardów dolarów do 2025 roku.

Sztuczna inteligencja (AI) nadchodzi, by zrewolucjonizować cały świat, zwłaszcza w wielu branżach i zawodach. Biorąc to pod uwagę, Burger King wciąż potwierdza stanowisko, które mogłoby zastąpić jego menedżera społeczności przy użyciu sztucznej inteligencji.

Kiedy mówimy o sztucznej inteligencji, Specjaliści zwracają uwagę, że odnosi się to do wszelkich ludzkich zachowań Aby opracować maszynę lub system.

Obecnie sztuczna inteligencja na rynku sztucznej inteligencji jest jednym z obszarów technologicznych o największej prognozie ekonomicznej w krótkim i średnim okresie. Tak bardzo, że badanie przeprowadzone przez Precence Research podkreśla, że ​​jego wartość rynkowa może przekroczyć 300 miliardów dolarów w 2025 roku.

Burger King i sztuczna inteligencja

Poprzez wirusowy post na Instagramie, Burger King Kolumbia zademonstrował odkupieńczy potencjał marki Numer menedżera społeczności dla tego ai.

W poście marka fast food potwierdziła nowinę, Wyjaśnienie, że wszystko przychodzi samo, jest wielkim osiągnięciem Technologia i miliony narzędzi online do tworzenia treści.

„Zdecydowaliśmy się na wymianę naszego Community Managera” – czytamy w oświadczeniu, które od razu podzieliło komentarze jego fanów na portalu społecznościowym.

Wielu pomyliło reklamę brandingową z kampanią brandingową, która zaczęła się pojawiać w kolejnych dniach Strategia korporacyjna z obrazami opartymi na sztucznej inteligencji.

Wiele postów było zabawnych, Granicząc z ironią, coraz więcej użytkowników pokazuje pozytywne komentarze, Ale wciąż jest dużo więcej do ujawnienia i sprawdzenia, czy to, co powiedział franczyza, jest prawdą.

W tym sensie sieć fast foodów wydała kilka dni później oświadczenie, w którym wyjaśniła, że ​​próbowała zmienić swojego Community Managera na narzędzie technologiczne, ale zawiodła w swojej najważniejszej misji: „Zrozumienie prawdziwego smaku naszego Whoppera”.

READ  Beck wprowadza na rynek swój najdroższy długopis marki Saint Laurent

Podobnie 25 lutego firma przeprowadziła akcję w swoich punktach sprzedaży w Kolumbii, przyznając 40 proc Zniżki na ser i Texan Whopper.

A także pomagać ludziom Menedżer społeczności, który przejdzie przez gorzką pigułkę bycia uruchomionym przez sztuczną inteligencję, Daj hamburgery tym, którzy idą.

I tak marka opracowała strategię, dzięki której zostanie przedstawione znaczenie sztucznej inteligencji w dzisiejszych czasach, Ale wykazywał również zainteresowanie zastępowalnymi talentami.

Pamiętajmy, że przy popularności tej technologii wielu profesjonalistów i branż martwi się, co potrafi na różnych stanowiskach.

Przykładem tego jest anime, które wyszło in Netflix i że został stworzony w całości przez sztuczną inteligencję, co wywołało krytykę Przed branżowymi ilustratorami i twórcami.

Anime Dog and the Boy zostało stworzone przez sztuczną inteligencję w Japonii z powodu rzekomego niedoboru siły roboczej w tym kraju. Choć projekt jest wyjątkowy i nowatorski, wykorzystanie tej technologii wywołało falę krytyki wśród profesjonalnych artystów.

Wniosek dotyczy działań pilotażowych mających na celu pomoc przemysłowi anime, który obecnie cierpi na niedobór siły roboczej, Podkreśliła Netflix Japan na swoim oficjalnym koncie na Twitterze.

Podsumowując, sztuczna inteligencja będzie nadal zadziwiać nas na całym świecie swoją mocą i pomocą, jaką zapewnia ludzkości.

Czytaj teraz:

Instagram i Facebook starają się zaatakować wykorzystywanie dzieci w sieci za pomocą tej akcji

Taquero udostępnia hack TikTok, aby zawsze zamawiać najlepsze tacos

Kwarantanna nałożona w Aguascalientes z powodu wybuchu ptasiej grypy