15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bungou Stray Dogs ujawnia nowy zwiastun czwartego sezonu – Kudasai

podczas imprezy Wystawa Crunchyroll 2022 Ujawniono nowe szczegóły czwartego sezonu mangi jego autorstwa Kafka Asagiri To jasne z Sango HarukawaA Bungo bezpańskie psy. Ujawnione informacje zawierały nowy film promocyjny i zdjęcie, potwierdzające, że premiera zaplanowana jest na styczeń 2023 r. w Japonii.

Kafka Asagiri s Sango Harukawa Zaczęli publikować mangę za pośrednictwem magazynu Młody lód od wydawcy Kadokawa w grudniu 2012 r., gdzie jest nadal publikowany z dwudziestoma dwoma tomami kompilacji opublikowanymi do tej pory.

Kilka powieści powstało z serii, ale najważniejsze medium nadal było adaptowane do anime, a pierwszy sezon został wyprodukowany przez studia. kości Wydano go w dwóch częściach Wiosna 2016 (kwiecień – czerwiec) s Jesień 2016 (październik-grudzień). film zatytułowany Bungo Bezpańskie psy: Martwe jabłko Został wydany w marcu 2018 roku, a następnie w trzecim sezonie anime w Wiosna 2018 (kwiecień-czerwiec). Tak więc mod do anime dodaje do tej pory łącznie trzydzieści sześć odcinków.

obsada dźwiękowa

  • Yuto Uemura Jak Atsushi Nakajima.
  • Mamoru Miyano Jak Osamu Dazai.
  • Somer Moroshi Jak Kyouka Izumi.
  • Kencho Ono Jak Ryūnosuke Akutagawa.
  • Kisho Taniyama Jak Chuuya Nakahara.

zespół produkcyjny

  • Takuya Igarashi (Pożeracz Dusz, Klub Gospodarza Ouran Koukou, Bishoujo Senshi Czarodziejka z KsiężycaOdpowiedzialny za reżyserię anime w studiach kości.
  • Yuji Enokido (Neon Genesis Evangelion, Ouran Koukou Host Club, FLCL, Redline) odpowiada za pisanie i nadzorowanie tekstów.
  • Nobuhiro Arai (Hitsuji no Chaika, Sakura Kakumi: Hanasako Otome-TachiOdpowiada za projektowanie postaci i reżyserię animacji.

Bungo bezpańskie psy streszczenie

Po wydaleniu z sierocińca i na skraju głodu Atsushi Nakajima spotyka kilku mężczyzn. Obaj są członkami Zbrojnej Agencji Detektywistycznej i podobno są w stanie rozwiązać każdy incydent, nawet taki, którego policja i wojsko nie odważą się zbadać. Atsushi w końcu towarzyszy im w misji. W Jokohamie są ludzie o imionach wielkich pionierów literatury, którzy mają niezwykłą moc związaną z ich imionami. To początek bitwy między tajemniczymi siłami Zbrojnej Agencji Detektywistycznej a Portową Mafią.

READ  Reakcja Japończyków na „poszerzenie” tyłka D.Vy - Kudasai

Linia: Chrupiąca Bułka

(c) 朝霧 カ フ ・ ・ 春 河 35 / KADOKAWA / 文豪 ス ト レ イ グ ス ス 製作