2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bukele rozmieszcza ponad 5000 żołnierzy w gminie Salwadoru po zabiciu policjanta

EFE. – Ponad 5 tysięcy personelu wojskowego i Policja Do Zbawiciel Opublikowano w środę w gminie Nowy koncept73 km od San Salvadorpo zabójstwie agenta przez rzekomych członków gangi.

Jest to blok bezpieczeństwa ustanowiony w mieście należącym do wydziału Chalatenangojak poinformował w środę prezydent Nie Pokell na Twitterze.

Możesz być zainteresowany: Były prezydent Mauricio Funes stanie przed sądem w Salwadorze, oskarżony o współpracę z gangami

Prezes potwierdził, że agent zabił firmę Policja Z rąk członków gangu, którzy wciąż przebywają w niektórych częściach kraju „w ukryciu, uciekając z kraju”. system wyjątków„.

„Od dzisiejszego ranka ustawiliśmy ogrodzenie wokół gminy Nueva Concepción, Chalatenangoz udziałem ponad 5000 żołnierzy i 500 policjantów, poszukujących osób odpowiedzialnych za morderstwo i całą strukturę. członkowie gangu I współpracownicy, którzy nadal się tam ukrywają”.

„Zapłacą wysoką cenę za zabicie nas bohaterdodał prezes.

Bukele Powiedział we wtorek, że jego rząd to zrobi Rozbiórka Z członkami gangu i nigdy nie wyjdą z więzienia.

„Niech każdy wie organizacja pozarządowa Prawa człowieka, że ​​będziemy Rozbiórka Z tymi cholernymi zabójcami i ich kolaborantami, wsadzimy ich więzienie I nigdy nie wyjdą” – napisał na Twitterze Świergot Komisarz.

Możesz być zainteresowany: Salwador żąda postawienia przed sądem osób odpowiedzialnych za pożar w Ciudad Juarez, aby ustanowić precedens

the ParlamentZdecydowaną większością prorządową zatwierdziła we wtorek wieczorem czternaste przedłużenie stanu wyjątkowego obowiązującego od końca marca 2022 r., po eskalacji stanu wyjątkowego. zabójstwo To pozostawiło ponad 68 tysięcy 700 zatrzymanych.

minister bezpieczeństwa, Gustavo FilatoroW wywiadzie telewizyjnym wspomniał, że w trybie nadzwyczajnym aresztowano około 5 tys. osób, co stanowi ponad 7% ogólnej liczby zatrzymanych. aresztowaniaZostały już zwolnione.

Filatoro Odrzuciła oświadczenia różnych organizacji humanitarnych dotyczące przetrzymywania osób niezwiązanych z MSZ gangi.

Do połowy marca organizacje humanitarne w kraju Ameryki Środkowej zarejestrowały co najmniej 5082 Bezpośrednie ofiary gwałtu praw człowieka, zwłaszcza z powodu arbitralnych aresztowań, w kontekście stanu wyjątkowego.

READ  W Chinach małpa atakuje dziewczynę i próbuje ją porwać; Mężczyzna go powstrzymuje