27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

BTS: To najsurowsze zasady, jakie nałożył na nich BigHit, nie wolno im tego robić

BTS Należąca do BigHit Agency, obecnie HYBE, jednej z najbardziej milionowych firm w Korei Południowej po globalnym sukcesie południowokoreańskiej grupy.

Chociaż masz pełną swobodę uczestniczenia w produkcji, komponowaniu i tworzeniu własnej muzyki, zdarzają się sytuacje, w których kierownictwo odmawiało piosenek członkom, a także narzucało Lista, którą muszą przestrzegać.

Branża K-Pop jest zwykle bardzo surowa w stosunku do swoich artystów, są tacy, którzy nie mogą znaleźć partnera na pewien okres swojej kariery, a także muszą płacić wszystkie pieniądze zainwestowane w ich szkolenie, więc zwykle nie zarabiają prawie wszystko w ich wczesnych latach.

BTS Nie jest to wyjątek, bożki są objęte umową i muszą również postępować zgodnie z określonymi wskazówkami od swojej agencji, jest to na przykład ze względów bezpieczeństwa Nie można robić zdjęć z fanami Rzadko widzisz zdjęcie K-Idola z przypadkową dziewczyną, llub jest to zabronione.

BTS nie może tego robić

BTS Jest jedną z najgorętszych grup HYBE i K-Pop w ogóle, wokół niej służą idole 200 ochroniarzyNie tylko ze względu na ich sławę, ale także dlatego, że mogą zostać zaatakowani przez stalkerów lub hejterów.

Jednak ich agencja techniczna podjęła zdecydowane środki, których członkowie muszą przestrzegać, nawet jeśli naruszyli zasady więcej niż jeden raz. Jedna z rzeczy, które Zabrania się przyjmowania prezentów od wojskaWynika to z obaw o bezpieczeństwo, ponieważ mogą być celem ataku. Również koreańscy idole ujawnili, że nie chcą, aby ich fani wydawali na nich ogromne sumy pieniędzy.

ostatni z Rzeczy, których nie mogą zrobić jest dokonanie zmiany bez zgody Twojej agencji; JednakżeJane złamała zasady Postanowił obciąć włosy i sam je pomalować.

wielki hit Zwykle jest również surowy w stosunku do postów, które zamieszczają w sieciach społecznościowych, mimo że są całkowicie wolni, aby wychodzić i dobrze się bawić. Jungkook Wi-Fi Nie wytrzymali tego i lata temu opublikowali zdjęcia i kilka wiadomości po ceremonii.

READ  zdjęcia | Cynthia Rodriguez została koronowana na najseksowniejszą księżniczkę w złotej sukni z głębokim dekoltem

Są one również bardzo surowe w odniesieniu do praw autorskich, więc nie mogą przesyłać ani publikować żadnych obrazów, filmów ani dźwięków piosenek lub seriali. BTS; Jimin i J-Nadzieja Była odpowiedzialna za nieprzestrzeganie tych wskazań i udostępniła kilka postów w sieciach społecznościowych na temat webtoon i grupowe filmy.

Może Cię zainteresować: BTS: V i Jimin walczyli o miłość tej samej dziewczyny, tancerz pokazał swoją najbardziej zazdrosną stronę

Inną zasadą na ogół są tatuaże. Korea Południowa ma bardzo aktualne zdanie na temat sztuki tatuażu, nawet aby otworzyć biznes, trzeba mieć licencję medyczną, w dodatku zwykle ukrywa się je za pomocą makijażu w prezentacjach i w telewizji. Jednakże, Jung Kook Złamał te uprzedzenia i nieustraszenie pokazywał swoje tatuaże i kolczyki.