27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Brutalne wyczerpanie fizyczne Checo Péreza przed GP Singapuru

Checo Pérez był poszukiwany w ekstremalnych temperaturach przed GP Singapuru (zdjęcie: Instagram/SChecoPerez/Jocanamx)

Trzy lata później, Formuła 1 nadepnie Tor Marina Bay do sporu Grand Prix SingapuruJest to wydarzenie, które historycznie naznaczone było wysokimi temperaturami na torze, które wymagały od pilotów maksymalnego oporu i powodowały specjalne przygotowanie każdego z nich.

Był wśród kierowców, którzy podzielili się kilkoma szczegółami swojego treningu Czech Perezktóry był jednym z tych, którzy zamieścili na swoich portalach społecznościowych, jak przygotowuje się do tego wymagającego wyścigu, ponieważ 10 dni po rozpoczęciu kręcenia w SingapurTwoje ciało już pracuje nad adaptacją, więc nie cierpisz podczas każdej sesji.

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, a także kilku historii od jego osobistego trenera fizycznego, kanały joeMożna było zaobserwować, jak był narażony na ekstremalne ciepło w pomieszczeniach podobnych do sauny, a także ciepło ćwiczył pocenie się w sposób podobny do tego, jak robi się to w pomieszczeniach. Marina Bay.

Sergio Perez Wkładając szorty, z widocznym zużyciem i potem, powiedział: „Wiem, że nadchodzi Singapur”, zdanie, którym wskazał, że już przygotowuje się do wytrzymania zwykłych upalnych temperatur w Marina BayŚrednia temperatura w ciągu dnia to ponad 29°C.

Ważną rzeczą w tym wydarzeniu jest to, że pomimo tego, że wyścig odbędzie się w nocy, kabina pilota Pojedyncze siedzenie może powodować odczucie termiczne do 50 stopniwięc może to oznaczać najbardziej stresujący wyścig roku 2 października, co jest wystarczającym powodem, aby większość kierowców przygotowała swoje ciała, aby móc jechać na najwyższym poziomie.

Zostało to nawet udostępnione za pośrednictwem sieci społecznościowych Formuły 1, gdzie Czech Świeć na scenie, a następnie George Russell s Carlos Sainza ten ostatni jest podobnie traktowany w saunie, w celu zrzucenia kilogramów w podobny sposób, jak to miałoby miejsce w obwodzie saunowym. Marina Bay.

READ  Mecze dnia: Cruz Azul vs Pachuca Na żywo: Apertura 2021 Dzień 7 meczu; Wynik Liga MX .

Oprócz oczekiwanego ekstremalnego upału Singapur GPwarunki na torze również sprawiły, że ten wyścig był jednym z najtrudniejszych w nawigacji, ponieważ ze względu na to, że jest to tor uliczny, tor jest najbardziej bezbłędny na 5 km i generuje więcej drgań niż inne układy.

The Grand Prix Singapuru W piątek 30 września rozpocznie pierwszą z dwóch bezpłatnych sesji, która rozpocznie się o 5:00 czasu Mexico City, 18:00 czasu lokalnego.

Klasyfikacja odbędzie się w sobotę 1 października o godzinie 8:00, a wyścig odbędzie się w niedzielę 2 października o godzinie 7:00, cały czas CDMX, więc będzie to jedna z najwcześniejszych dla meksykańskiej publiczności, która będzie musiała wstań trochę wcześniej niż zwykle.

Formuła 1 F1 – Grand Prix Włoch – Autodromo Nazionale Monza, Monza, Włochy – 10 września 2022 Sergio Perez z Red Bull Racing na treningu REUTERS/Jennifer Lorenzini
Formuła 1 F1 – Grand Prix Włoch – Autodromo Nazionale Monza, Monza, Włochy – 10 września 2022 Sergio Perez z Red Bull Racing na treningu REUTERS/Jennifer Lorenzini

Czytaj: