21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bruce Springsteen wpada na niesamowitym koncercie w Amsterdamie – Ono TV

Bruce Springsteen wpada na niesamowitym koncercie w Amsterdamie – Ono TV

Bruce Springsteen wpada na niesamowitym koncercie w Amsterdamie – Ono TV
Bruce Springsteen zakochuje się na niesamowitym koncercie w Amsterdamie. Zdjęcie: AFP

Bruce’a Springsteena I upadł spektakularnie, próbując wspiąć się po schodach na scenie podczas koncertu, który trzymał w Amsterdamie w Holandii. Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu, Prezydent Wprowadza swoich fanów arena johana cruyffa, W momencie poślizgu prawie pocałował ziemię.

Jak doszło do niesamowitej jesieni w Amsterdamie?

Słynna amerykańska piosenkarka popełniła mały błąd Z wdziękiem opadł w kierunku przodu sceny, powodując, że publiczność przez kilka chwil wiwatowała, gdy to zobaczyła autor Urodzony w Stanach Zjednoczonych Był zdrowy, a upadek nie był poważny.

Bruce’a Springsteena Przez kilka sekund wpatrywał się przez chwilę w niebo, a po uśmiechu, któremu jeden z jego muzyków i kilku pomocników pomógł mu wstać, wziął mikrofon swoim dziwnym głosem i powiedział żartobliwie do obecnych: „Dobranoc wszystkim”.

Po jesieni w Amsterdamie kontynuowano pokaz Bruce’a Springsteena

Po podniesieniu jednej ręki w górę na znak oporu legendarny piosenkarz Bruce’a Springsteena Chwilę napięcia przełamał ryzykownym humorem i po odłożeniu mikrofonu na podstawę wyjął gitarę i Wznowił prezentację bez mrugnięcia okiem, jak zawodowiec.

Oczywiście na reakcję publiczności nie trzeba było długo czekać i zaczęli po bratersku klaskać, aby mógł normalnie kontynuować koncert. Bruce’a Springsteena Podjął ze swoim zespołem interpretację duchypiosenka z jego albumu wiadomość do ciebie.

Występ amerykańskiego rocka (Jeden z dźwięków słynnej piosenki Jesteśmy światem), który był drugi w Amsterdamie, bez dalszych incydentów. Teraz Bruce’a Springsteena Zaplanował kolejny koncert w Landgraaf w Holandii w najbliższą niedzielę, 11 czerwca.

READ  Ktoś zamienił Pochitę w małego Waifu - Kudasai