2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Broń, która rzekomo zabiła Octavio Occanię, nie ma żadnych zapisów; Policja zeznała, że ​​zastrzelili opony

Pistolet kaliber .380, który aktor Octavio Ocaña rzekomo przypadkowo zastrzelił w zeszły piątek, spowodował jego śmierć. Nie ma rejestracji importowej ani własności, Według kopii meksykańskiej prokuratury stanowej dla gazety Globalizm.

Dziś, w poniedziałek po południu, dziennikarka Rebecca Jimenez ogłosiła zwolnienie mojego kolegi aktora, który został aresztowany w zeszły piątek po zderzeniu jeepa, którym jechali na autostradzie Chamapa-Licia, w gminie Azepan de Zaragoza.

Zwolniono także dwóch policjantów z Quatitlan Escali. Źródła z biura meksykańskiego prokuratora generalnego zawarte w raporcie potwierdziły, że nie ma zarzutów o przestępstwo.

Wskazywali, że źródło broni i liczbę strzałów w pogoni za ciężarówką reprezentowała Straż Miejska Quatitlan Ezcali Stanowią one część śledztwa w sprawie śmierci Octavio Ocaña”.

Gazeta stwierdziła, że ​​w ramach protokołu stalkingu policja ma prawo strzelać do opon ściganego auta, W związku z tym sporządzono ekspertyzę dotyczącą broni używanej przez agentów miejskich.

Zauważa, że ​​w swoim wystąpieniu przed prokuraturą, Policja przyznała się do wystrzelenia co najmniej jednej kuli w opony samochodu Okany. To samo, co znajduje się w tylnym błotniku, według ekspertyzy prokuratury.

Kiedy kierowca ciężarówki jeepa, który później okazuje się być aktorem „Benito”, stracił kontrolę nad swoim samochodem, A policjanci ogłosili, że podeszli do niego, rozbroili go i wezwali ratowników medycznych”. Raport wskazuje.

Ze swojej strony Octavio Perez, ojciec tłumacza, potwierdził zebrane przeze mnie zeznania Tysiąclecie ten który Poprosi prezydenta Andresa Manuela Lopeza Obradora o pomoc, aby sprawa nie pozostała bezkarna. „Mój syn był osobą publiczną i jest z Tabasco, prezydent jest z Tabasco, mamy nadzieję, że nas wesprze, ponieważ nigdy nikogo o nic nie prosiłem, ale w tym proszę go, aby podał nam rękę, ponieważ to nie będzie tak dalej, bo to było straszne, co zrobili.”

To może Cię zainteresować | 4 główne filmy o śmierci Octavio Ocaña (Benito) | Chronologia

„Nie zostanę, dopóki ci ludzie nie dowiedzą się, że nie zostanę stojąc, Tu się nie kończy, tu się zaczyna”., wskazał.

Dzień wcześniej, Perez Wyrok przeciwko kopii Prokuratury Stanu Meksyk, który potwierdził, że tłumacz przypadkowo strzelił sobie w głowę po tym, jak ciężarówka, którą jechał, rozbiła się podczas ucieczki przed patrolem w ubiegły piątek, 29 października, na autostradzie Chamapa-Lechería w gminie Atizapan de Zaragoza.

READ  Zmarł zwycięzca Azteca Reality; Półtora miesiąca po stracie córki

W wypowiedziach dla mediów w Villahermosa, Tabasco, Zaprzeczył, jakoby jego syn używał narkotyków lub alkoholu, podała prokuratura w oświadczeniu. Krzyknął: „Nie proś o loda”.

Ponadto potwierdził, że jego syn był w samochodzie z ludźmi, którym ufał i że są przyjaciółmi i zaprzeczył, jakoby próbowali ukraść jego samochód. Prosił, aby nie wierzyć w konta krążące w mediach społecznościowych, ponieważ było to kłamstwo, a jego pamięć była szanowana, ponieważ od dziecka wiedział, jak zdobyć ludzkie uczucia.

To może Cię zainteresować | Komisja Praw Człowieka Edomex otwiera skargę z urzędu w sprawie śmierci aktora Octavio Ocaña

W wypowiedziach do gazety GlobalizmPeres zauważył, że jego syn nie nosił rewolweru, ale ludzie, którzy się nim opiekowali, więc wpojono mu: „Nie pytaj mnie o broń, bo ona nie istnieje, to są rzeczy, które wymyślili, oczywiście była to wszczepiona rzecz, mieli tych, którzy się nią opiekowali i przynieśli broń”.

„Jestem załamany i dotyczy to wszystkich rodziców, którzy stracili dziecko takie jak ja, Nasze dzieci podlegają tej polityce, którą mamy i tej skorumpowanej policji, ponieważ tak właśnie stało się z moim synem.” wskazany.

W najbliższą niedzielę Komisja Praw Człowieka stanu Meksyk (Codhem) Otwarcie skargi z urzędu w sprawie śmierci Ocanii.

W oświadczeniu ich kod powiedział, że po tym, jak aktor zmarł od kuli z broni palnej, również potwierdził Prokuratura Meksyku wszczęła skargę KODHEM/TLAL/627/2021, „naruszać prawo człowieka do osobistego bezpieczeństwa i ochrony oraz, w stosownych przypadkach, prawo do niepodlegania nieproporcjonalnemu lub niewłaściwemu użyciu siły publicznej”.

Komisja zapewnia, że ​​przeprowadzi swoje dochodzenia Niezależnie od działań prokuratury i „od czasu udziału różnych funkcjonariuszy straży miejskiej”.

To może Cię zainteresować | Z raportów ekspertów wynika, że ​​Octavio Ocaña zmarł po przypadkowym strzeleniu sobie w głowę

READ  Luis Miguel, La Serie, sezon 3: Hugo López i oszustwo, które spowodowało, że „Sol de México” straciło miliony na botach Netflix | Stany Zjednoczone | Meksyk | Stany Zjednoczone | CDMX | MX | Meksyk

„Z tego powodu Codhem opracuje odpowiednie badania i Zasygnalizował, że będzie kontynuował działania podjęte przez zainteresowany organ.

W tę niedzielę Biuro Prokuratora Generalnego Stanu Meksyk poinformowało, że opinie biegłych, zeznania świadków i policja stwierdziły, że przedstawiciel Octavio Ocaña zmarł po przypadkowym postrzeleniu w głowę. Po tym, jak ciężarówka, którą jechał, rozbiła się podczas ucieczki przed patrolem.

Fundacja podała, że ​​Prokuratura przeprowadziła już wywiad z dwiema osobami, które podróżowały z 22-letnim aktorem, który Potwierdzili, że pili odurzające napoje, przemierzając ulice Cuautitlan Ezcale.

Kiedy zostali zatrzymani przez straż miejską, Aktor Octavio Okana przyspieszył przejazd ciężarówki, aby uniknąć zatrzymania. To spowodowało prześladowania, które rozciągnęły się na autostradę Chamapa i Licheria, według relacji prokuratury.

Drugi pilot stwierdził, że podczas pościgu aktor wyjął broń palną z schowka, „który złapał go prawą ręką podczas prowadzenia samochodu lewą ręką i kontynuował bieg. Należy zauważyć, że podczas tego pościgu ciężarówka zderzyła się z różnymi pojazdami, zgodnie z biuletynem.

To może Cię zainteresować | I wyemitowali wideo z prześladowań, które doprowadziły do ​​śmierci aktora Octavio Ocaña Benito w serialu „Sąsiedzi”.

Z opinii mechaniki faktów wynika, że ​​podmiot Przypadkowo uruchomiony po wypadku ciężarówki.

Opinie biegłych i dane wspierające śledztwo, według związku:

– Test eksperta balisty ćwiczącego na broni palnej noszony przez Ocaña okazał się pasować do kalibru .380 i zawiera dwa przydatne naboje.

– W ciężarówce znaleziono skorupę dyni co odpowiada broni palnej kalibru .380 noszonej przez Przedstawiciela.

Dowody balistyczne pozwalają udowodnić, że kula, którą zginął Octavio Ocaña Został wystrzelony z broni palnej kaliber .380 z bliskiej odległości.

– opinia mechaników stanu faktycznego wskazuje, że kierowca podczas podróży stracił panowanie nad sobą, zjechał z asfaltu i uderzył w prawą przednią część; teraz i W wyniku dynamiki tego wypadku kierowca miał wystrzelić z broni palnej, którą trzymał w prawej ręce.

To może Cię zainteresować | Na dachu ciężarówki Octavio Okana, na wysokości kierowcy, znajdują się „wskaźniki balistyczne”: Prokuratura Edomex

– Pocisk pozostawił ranę z otworem wejściowym w prawym ciemieniowym i otworem wyjściowym w lewej ścianie pod kątem do góry. Z trajektorii kuli jasno wynika, że ​​została wystrzelona z wnętrza samochodu i przez osobę, która ją nosiła.

READ  Anna Barbara ze złamanym sercem żegna się z ukochaną osobą: „Miłej podróży” | Zdjęcie

– Funkcjonariusz Straży Miejskiej poinformował, że po wypadku on i jego partner zbliżyli się do jednostki i Na miejscu kierowcy znaleziono osobę z urazem prawej głowyktóra jeszcze żyła i trzymała w prawej ręce broń; Zgodnie z protokołem broń ta została odebrana kierowcy, aby później zostać udostępniona Prokuraturze wraz z odpowiednim łańcuchem dowodowym.

– Strażnicy miejscy uspokoili pozostałe dwoje dzieci, które jechały ciężarówką Domagał się wsparcia agencji ratunkowych w transporcie poszkodowanych do szpitala.

Opinia toksykologów mówi, że u zmarłego wynik testu na alkohol i charakterystyczną substancję marihuany: Etanol powyżej punktu odcięcia (80 mg/ml) w stężeniu 143/mg/dl; Obecność THC powyżej punktu odcięcia (50 ng/ml), który był większy niż 100 ng/ml.

W ciężarówce znaleziono trzy puste puszki po piwie. Oraz szklaną butelkę z napisem „José Cuervo Tradicional”, która również była pusta.

Z opinii biegłych oraz zeznań zatrzymanych i policji wynika: Octavio Ocaña zastrzelił się z bronią palną w prawej ręce, Kula trafiła go w głowę i z powodu tej kontuzji stracił życie, gdy został przewieziony do szpitala na pomoc medyczną.

To może Cię zainteresować | Ciało Octavio Ocaña trafiło wczoraj do Tabasco i pochowało go

W swoim oświadczeniu Prokuratura stwierdziła, że ​​badania przeprowadziła Generalna Koordynacja Służb Ekspertów, „Przy ścisłym przestrzeganiu prawa i przy użyciu należycie zatwierdzonych metod naukowych”.

W sobotę pojawiły się filmy z prześladowań ciężarówek Okania, Ze zdjęciami prawdopodobnie uzyskanymi z C4 pokazującymi trasę jeepa, którym podążały patrole miejskie.

Możesz zobaczyć jeepa poruszającego się z dużą prędkością, unikając samochodów i ciężarówek. Na rondzie biała ciężarówka nagle zatrzymała się, gdy pojawił się pojazd Ocaña, który miał się w nią uderzyć.