3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Britney Spears, co stało się z jej najstarszymi dziećmi Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem

Britney Spears, co stało się z jej najstarszymi dziećmi Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem

Britney Spears Stało się to trendem po tym, jak ogłosiła, że ​​spodziewa się trzeciego dziecka po 13 latach zmuszania do stosowania środków antykoncepcyjnych, a oto dlaczego jestem Carmen powiedz ci Co się stało z jego dwoma najstarszymi synami, Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem?.

od Britney Spears otwarty Jak trudno jest żyć pod opieką ojca? A to, jak zmusił ją do pracy wbrew jej woli i nie zajścia w ciążę, wskazywało, że jednym z jej wielkich marzeń jest zostać matką dziewczynki. Wygląda na to, że Bóg ją usłyszał, a ona już w pięknym oczekiwaniu, że to dziecko będzie młodszym bratem dwójki dzieci, które Britney urodziła Były mąż tancerz Kevin Federline.

Czytaj więcej: Fernando del Solar ożenił się i podzielił się szczegółami pięknej ceremonii

Poprzednio, Ciąża medialna Britney Spears była bardzo Została mocno skrytykowana, gdy widziano ją prowadzącą samochód z jednym z jej dzieci w ramionach. Później rozwiedli się i ze względu na zdrowie psychiczne Britney był Kevin Federline który został pozostawiony pod opieką dzieci, mimo że piosenkarz „mocniejszy„,”Szczęściarz„I „znowu dziecko”, miałam prawo je zobaczyć i spędzić razem czas.

Britney Spears i Kevin Federline spotkali się w 2004 roku W nocnym klubie i zaledwie trzy miesiące później pobrali się w sekretnej ceremonii, która zaskoczyła wszystkich ich zwolenników. Wkrótce przybyły dzieci, ale po trzech latach rozwiodły się.

Sean Preston Federline był pierwszym dzieckiem Britney Spears urodzonym 14 września 2005 roku. i JAiden James Federline, jest drugim synem piosenkarza, który urodził się 12 września 2006 roku. Chociaż Britney Spears początkowo uzyskała tymczasową opiekę nad dziećmi, po jej problemach ze zdrowiem psychicznym, to jej były mąż otrzymał prawo do opieki większościowej.

READ  Dlaczego Will Smith i Jada Pinkett Smith mogą mieć najbardziej kontrowersyjny rozwód w Hollywood?

Do niedawna Britney Spears s Kevin Federline Stworzyli nową konwencję, w której opieka nad ich dziećmi została podzielona po równo, ale młodzi ludzie przez większość czasu mieszkali z ojcem i ze względu na sposób, w jaki Britney została ujawniona przez media, zdecydowali się ubierać nisko.

Dał dużo do omówienia Problem najstarszego syna piosenkarza, Seana Prestona Federline’a, z ojcem piosenkarza Chociaż był jego opiekunem, a nawet otrzymał zakaz zbliżania się, dzięki któremu nie mógł zbliżyć się do wnuka, ale Teraz, gdy Britney jest wolna, jej relacje z dziećmi są priorytetem..

Britney Spears rzadko pojawia się ze swoimi dziećmi w mediach społecznościowych Bez pokazywania twarzy i z szacunku dla decyzji o zachowaniu anonimowego profilu przyjaźnił się z Kevin Federline którzy w zeszłym roku udostępnili im zdjęcie, które ujawniło nie tylko ich rozmiar, ale także to, jak dobrze wyglądają, odpowiednio w wieku 16 i 15 lat.

Dzieci i były mąż Britney Spears wspierają jej wolność i nowy etap jej życia

Chociaż przez cały czas, w którym toczyło się postępowanie prawne Britney Spears Zwolniony z opieki ojca, Były mąż Kevin Federline Pozostał na uboczu i za pośrednictwem swojego prawnika ogłosił swoje poparcie dla sprawy i zapewnił, że chce w niej jak najlepiej, ponieważ jest to lepsze dla jego dzieci. Wyraziła też, że gdyby nie była szczęśliwa i zdrowa, nie mogłaby być dobrą matką.

Britney Spears Potwierdziła, że ​​jej ojciec wielokrotnie groził jej, że zabierze ją od dzieci, jeśli nie zrobi tego, co chce, ale teraz, chociaż przez cały czas widywano ją w sieciach społecznościowych ze swoim narzeczonym Samem Asghari, była również w stanie spędzaj więcej czasu ze swoimi dziećmi i ciesz się nimi tak, jak on nie mógł Od tego czasu.

READ  Harry i Meghan są „wściekli”, że po poronieniu zostali sfotografowani w placówce medycznej

Jak każda dumna matka, Britney Spears Opowiadał na swoich postach, że jego talent do muzyki i tańca odziedziczyły także jego dzieci, bo są nie tylko znakomitymi tancerzami, ale jednym z nich jest wybitny pianista.

W tej chwili ani oni, ani ich ojciec nie wydali na ten temat oświadczenia Nowa ciąża Britney Spearsale biorąc pod uwagę, że wszyscy dbali o ich prawdziwe samopoczucie, prawdopodobnie byli tak samo szczęśliwi jak ona z powodu przybycia nowego członka rodziny.

Podążaj za nami

Studiowałem komunikację na UABC Tijuana, a także posiadam tytuł magistra marketingu i mediów cyfrowych na UNID. Zanim trafiłem do wspaniałego zespołu Soy Carmín, pracowałem jako Community Manager dla różnych firm w Tijuanie oraz jako redaktor naczelny dla kilku mediów. Obecnie pasjonuję się tematami takimi jak macierzyństwo, rodzicielstwo, seriale, filmy i powieści, a oprócz celebrytów uwielbiam też pisać o parach, inteligencji emocjonalnej, miłości własnej, sukienki, makijaż, tantiemy, ciekawe studia, dom środki zaradcze i zdrowie, a także wiadomości o znaczeniu ogólnym.

Więcej