30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Brian Fernandez zostaje odnaleziony po tym, jak zaginął; Poinformowali, że wrócił do nałogu

Briana Fernandeza Jest już z rodziną iw domu, po kilkudniowej nieobecności. Oprócz potwierdzenia jego obecnego stanu, Diario Olé informuje, że zawodnik miał dwa nawroty uzależnienia, od pierwszego nawrotu w październiku, a teraz cierpi na drugi.

W zeszłym tygodniu zaginął były napastnik reprezentacji Francji, Brian Fernandez Necaxa i napastnik Klub okrężnicyw swoim rodzinnym kraju Argentyna. Jego samochód, szare BMW, został znaleziony w dzielnicy Alto de Noguera z wybitymi szybami i brakującymi kołami.

W tym sezonie jest członkiem Kolonii, klubu, który kocha, ale po tych nowych odcinkach, w których tęskni za treningami i nie skupia się na piłce nożnej, jego ciągłość w drużynie jest zagrożona. Tak pokazał mu trener drużyny, Pippo Gorosito.

„Brian Fernandez opuścił dwie sesje treningowe. Nie miałem pozwolenia. Powiedziałem mu, że dałem mu jedną szansę i dałem mu dwie. Strateg powiedział.

Brian Fernandez i jego problemy z uzależnieniami

Pierwszy znany przypadek Briana Fernandeza z narkotykami miał miejsce w 2016 roku, kiedy będąc jeszcze członkiem Racingu, uzyskał pozytywny wynik kontroli antydopingowej, co kosztowało go rok zawieszenia.

Napastnikowi udało się wrócić z Sarmiento i Metzem z Francji, Union La Calera z Chile i Necaxą, klubem, z którym spędził najlepsze chwile w Liga MX, przechodząc do MLS z Portland Timbers, gdzie upadł w 2019 roku. Stany, wszedł do programu rehabilitacji. Jednak ostatecznie rozwiązali jego kontrakt.

W tym samym roku wrócił do Kolonii, ale nie mógł odzyskać 100 procent, więc w 2021 roku został przeniesiony do Ferro, gdzie został usunięty z zespołu z powodu nowej porażki.

W 2022 roku z Deportivo Madryn został znaleziony w kiepskim stanie, więc wrócił do Ferro, gdzie ponownie stanął w obliczu tej samej sytuacji, aw październiku został aresztowany za ukamienowanie autobusu pod wpływem narkotyków.

Mimo to Colon dał mu nową szansę, która mogła się skończyć po tym nowym odcinku.

READ  Gol Philadelphia Union 1:0 Pachuca i podsumowanie w meczu towarzyskim 2022 | 24.09.2022

MOŻE CIĘ TEŻ ZAINTERESOWAĆ: LIGA NARODÓW: FINAŁ ODBĘDZIE SIĘ W RAIDERS HOUSE W LAS VEGAS