23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Brandon Moreno, Conor McGregor i Jake Gyllenhaal świętowali zwycięstwo Alexy Grasso

Brandon Moreno, Conor McGregor i Jake Gyllenhaal świętowali zwycięstwo Alexy Grasso

Sobotnia noc 4 marca na zawsze zapisze się w pamięci azteckich fanów MMA Alexa Grasso Została pierwszą Meksykanką, która zdobyła mistrzostwo świata Ultimate Fighting Championship (UFC), pokonać Walentyna Szewczenko W poście po UFC 285.

Chociaż nie jest preferowany, Grasso Udało mu się poddać w czwartej rundzie konkursu rodakowi Kirgistan chwycić złoty pas wagi muszej UFCkamień milowy obchodzony przez supergwiazdy, takie jak Brandon Morenoktóry dawno temu został pierwszym zawodnikiem urodzonym w Meksyku, który zdobył mistrzostwo w Meksyku UFC.

Odkryć: Zakochują się w swoich ludziach! Chivas pokonał Santos 2:0 i sprawił, że jego fani marzyli

Cóż za wspaniały Meksyk, żywe psy!„, Powiedział ciemny Na trybunach w centrum uwagi kamer w T Mobile Arena w Las Vegas w stanie Nevada.

Ale Brandon Moreno Nie był jedyną gwiazdą, która świętowała sukces Alexa Grassobo to też było widać Conora McGregoralegenda UFCPozdrawiamy urodzonych w Guadalajara, Jalisco. „Meksyk żyje długo!– wykrzyknął Irlandczyk, któremu towarzyszył wielokrotnie nagradzany aktor Jake’a Gyllenhaalaktóry był świadkiem walki.

Możesz czytać: Król znowu to zrobił! Carlos Vela debiutuje w nowym sezonie MLS z LAFC | wideo

A gdyby tego było mało, Gyllenhaala Skorzystał z okazji, by nakręcić scenę do swojego kolejnego filmu, w którym zagra wojownika. Arena bardzo zareagowała i pochwaliła sekwencję, w której aktor dochodzi do siebie, aż brutalnie pokonuje swojego przeciwnika w ośmiokącie.

Wieczorem cieszyli się także triumfalnym powrotem Johna JonesaKtóry został pokonany przez poddanie w pierwszej rundzie Cyryla Wayne’a zdobyć wakujący tytuł wagi ciężkiej.

READ  „Morderstwo”, które zerwało więzy między Canelo Alvarezem a Telefissą