1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bramki, podsumowania, kontrowersje i filmy z międzynarodowego meczu towarzyskiego w Teksasie

kobiecy

Chivas de Guadalajara zremisował w środę z Inter Mediolan 1:1 w Brownsville Sport Park w Teksasie w swoim pierwszym międzynarodowym meczu. Sprawdź gole i kontrowersyjne filmy oraz pełne podsumowanie tej emocjonalnej gry dla kobiet.

© ShivasRojiblancas szukają zwycięstwa w tej historycznej grze w Brownsville

Kobieca wersja Chivas de Guadalajara powróciła do gry w środę 10 sierpnia, kiedy zremisowała 1:1 ze swoim odpowiednikiem z Internazionale de Milan. W Brownsville Sport Park w tym mieście w Teksasie w Stanach Zjednoczonych mecz towarzyski zbiega się z międzynarodowym debiutem Rojiblancas, więc Rebaño Pasión oferuje najbardziej kompletne podsumowanie tego żywego kobiecego zaangażowania.

Stado świętych kobiet rozpoczęło to historyczne międzynarodowe zgromadzenie ze wszystkimi jego postaciami. Główny trener Juan Pablo Alvaro, który po rzutach karnych w Lidze MX Femenil był w stanie ponownie prowadzić, ustawił całą swoją artylerię w pierwszym składzie na ten bezprecedensowy pojedynek z europejskim rywalem w mieście Brownsville. Robbie Soto (48 minut) dał Chivasowi prowadzenie, ale odpowiedź Interu nadeszła szybko dzięki Gothii Karchouni, aby rozstrzygnąć remis. W nieoczekiwanej serii rzutów karnych Neroazur Wygrali 3-2 nad Rojiblancas.

Reprezentacja kobiet z Club Deportivo Guadalajara, po tym historycznym meczu z Włochami, wróci do Meksyku i zagra. Kolejny mecz inauguracyjnej 2022 Liga MX Femenil League: sobota, 13 sierpnia, kiedy odwiedzą swojego odpowiednika z Atlas w Jalisco, w ekscytującej edycji Clásico Tapatío Femenil. Tymczasem Inter Mediolan będzie kontynuował sezon przedsezonowy w Stanach Zjednoczonych. Flock Passion przedstawia podsumowanie wideo tego niepublikowanego pojedynku Chivas Femenil z Interem Mediolan:

Rojiblanca przybyli na boisko w całym swoim duchu (Chivas)

Chivas Feminel kontra Chivas Gole. Inter Mediolan + wideo + nieporozumienia

Rojiblancas jak zawsze zaprezentowali swoją piękną koszulkę (Chivas)
Formacja zaaranżowana przez Pato Alvaro w Brownsville (Chivas)

ogrzewanie

Ja zacząłem!

Ze wszystkimi moimi Chivas

oni nie mogą Licha

połowa czasu

Uruchom wtyczkę

Cel Rubiego

W filmie…

Inter remis

Wiele zmian i po raz pierwszy

Historyczny koniec

Zbliża się, idą na rzuty karne!

„skończone!”

Śledź wszystkie wiadomości od Chivas ze specjalistami: Flock Passion

Podobała Ci się nasza notatka? Czy jesteś zachęcany? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Flock Passion umożliwia interakcję z naszymi treściami. Przez Viaforę możesz powiedzieć nam, czego chcesz, przez Google, Facebook lub e-mail. Kompletne, zorganizowane doświadczenie, dopasowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!

READ  Co stanie się z podpisaniem przez Sebastiana Cordovę, jeśli Uriel Antona nie zgodzi się na wyjazd do Ameryki?