Strzał ze średniej odległości zawierający Santiago.

66′

Espinosa został skarcony za wydanie go na granicy regionu

22:09 3 godziny temu

63′

Spektakl został obejrzany przez sędziego asystenta wideo i burmistrz został wydalony.

22:04 3 godziny temu

60′

Nie było faulu, a burmistrz po kilku lewach chybił trzeciego gola.

21:59 3 godziny temu

59′

Poprosili o karę na rzecz przywództwa, która nie jest karana gwizdkiem.

21:54 4 godziny temu

53′

Strzał ze średniego dystansu przez Nancy Antonio rozszerzającą.

21:49 4 godziny temu

46′

Olivieri również wszedł i opuścił Valdez, oprócz Riadas.

21:24 4 godziny temu

44′

Cadena de Riadas została skarcona.

21:14 4 godziny temu

42′

Błysk Ovalle’a, który przeskakuje cel.

21:09 4 godziny temu

32′

Dośrodkowanie Ovala obronił bramkarz Alejandria.

21:04 4 godziny temu

29′

Wielkie podcięcie Mercado, aby uniknąć wyrównania po strzale Sementala.

20:59 4 godziny temu

28′

Głowica Burkenroad, która się rozszerza. Podrap płot.

20:49 5 godzin temu

Dwadzieścia jeden’

Strzał Mercado ze średniego dystansu blokuje bramkarza.

20:44 5 godzin temu

Tygrysy gol 1-0

20:34 5 godzin temu

0′

Rozpocznij mecz między Tigres i Riyada

20:29 5 godzin temu

do minut

Jesteśmy kilka minut od rozpoczęcia meczu pomiędzy Tigres i Riadas Feminel.

20:24 5 godzin temu

siedzisko w paski

20:19 5 godzin temu

siedzenie tygrysa

20:14 5 godzin temu

xi wykres

12 Alejandria Godinez, 4 Rebecca Bernal, 19 Mariana Cadena, 23 Valeria del Campo, 8 Diana Evangelista, 17 Yameli Franco, 22 Diana Garcia, 26 Valerie Valdez, 2 Christian Borkenrode, 15 Samantha Semental, 18 Aileen Aviles.

20:09 5 godzin temu

Jedenaste Tygrysy

1 Ceci Santiago, 3 Bianca Sierra, 4 Greta Espinoza, 7 Liliana Mercado, 6 Nancy Antonio, 14 Lizbeth Ovalle, 15 Cristina Ferral, 17 Natalia Villarreal, 18 Sandra Mayor, 10 Mía Fishel, 29 Uchenna Kanu.

20:04 5 godzin temu

Ładna pogoda

19:59 5 godzin temu

świetna pomoc

19:54 6 godzin temu

Pochodzą z bicia

Należy pamiętać, że obie drużyny właśnie strzeliły bramki w ćwierćfinale Vueltaa, gdy Tigres pokonał Tolucę 5-0, a Riadas pokonał Pachucę 4-0.

19:49 6 godzin temu

z powrotem w lidze

Tradycją stało się, że Tygrysy i Rayady mierzą się ze sobą w Liguilli. Rok temu Monterrey wygrało finał, teraz będzie w półfinale, gdzie będzie Volta na Steel Giant.

19:44 6 godzin temu

Zaczęliśmy

Mecz Clasico Reggio odbędzie się dziś wieczorem na stadionie Vulcan z pierwszą konfrontacją między Tigres i Rayadas Feminel. Zaczynamy od półfinału Liga MX Femenil.

19:39 6 godzin temu

Nie startuj stąd, aby śledzić Tigres Femenil vs Rayadas prosto do Liguilla of the Liga MX Femenil 2022

Za kilka chwil podzielimy się początkowymi składami w Tigres Femenil vs Rayadas na żywo w półfinale pierwszej rundy 2022 Liga MX Femenil Opening, oprócz najnowszych informacji, które wyłaniają się ze stadionu uczelni. Nie przegap żadnych szczegółów meczu minuta po minucie i na żywo online z VAVEL.

READ  Victor Velasquez błagał o podpisanie kontraktu z Rafaelem Santosem Borre

19:34 6 godzin temu

Gdzie i jak oglądać Tigres Femenil vs Rayadas online i na żywo z Liguilla of the Liga MX Femenil 2022

19:29 6 godzin temu

Tapeta Tigres Femenil vs Rayadas

19:24 6 godzin temu

Uważaj na tego głównego gracza

Odejście Desirée Monsivais nie wpłynęło na Rayadas, ponieważ Krystyna Burkenrod Kontynuowała swoją passę strzelecką, aw ostatniej serii przeciwko Pachuca, mając swój cel, wróciła do tej rundy półfinałów, więc będzie graczem, który będzie wypatrywał tego klucza.

19:19 6 godzin temu

Uważaj na tego gracza Tigres Femenil

19:14 6 godzin temu

Najnowsza kolekcja liderów

12 Alejandra Godenez, 4 Rebecca Bernal, 19 Mariana Cadena, 8 Diana Evangelista, 17 Yamil Franco, 22 Diana Garcia, 26 Valeria Valdez, 2 Christina Borkenrod, 11 Lizette Rodriguez, 15 Samantha Semental, 18 Aileen Aviles.

19:09 6 godzin temu

Najnowsza kolekcja Tigres Femenil

1 Aurora Santiago, 3 Bianca Sierra, 4 Greta Espinoza, 5 Anika Rodríguez, 27 Natalia Gaitán, 6 Nancy Antonio, 7 Liliana Mercado, 14 Lizbeth Ovalle, 9 Sandra Mayor, 10 Mia Fishel, 29 Uchenna Kanu.

19:04 6 godzin temu

Rayadas de Monterrey: Unikaj kilku salt

Chociaż Riadas de Monterrey zajął drugie miejsce, pozostawili pewne wątpliwości na kilka momentów sezonu, zwłaszcza w pierwszym meczu ćwierćfinałowym, w którym przegrali 2:1 z Pachucą, więc musieli zmienić wynik u siebie 4-0, sytuacja, której powinni unikać, ponieważ dwa kolejne powroty, a zwłaszcza z konkurentem takim jak Tygrys, może być ciężką płytą.

18:54 7 godzin temu

Kto będzie przeciwko finałowi?

18:49 7 godzin temu

WITAJCIE PRZYJACIELE VAVEL!

Dobry wieczór wszystkim czytelnikom VAVEL! Zapraszamy do transmisji meczu Tigres Femenil vs Rayadas na żywo, odpowiadające półfinałowemu meczowi Liga MX Femenil Apertura 2022. Mecz odbędzie się na Stadionie Uniwersyteckim o godzinie 20:06.