8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bramkarz Wojciech Szczęsny pociesza syna po eliminacji Polski

Meksyk /

Polakom nie udało się zaskoczyć faworytów Francji i odpadli 1/8 finału Mistrzostw Świata 2022 w Katarze To zasmuciło jego fanów, w tym syna bramkarza, Wojciech Szczęsny pociesza chłopca po bójce.

Olivier Giroud, który strzelił gola tuż przed przerwą, i Kylian Mbappe, który zdobył dwie bramki, przypieczętowali zwycięstwo Francji nad Polską 3:1. Polacy zatrzymają mistrzów świata w ćwierćfinale.

Drużyna prowadzona przez Roberta Lewandowskiego weszła do fazy pucharowej z drugiego miejsca w grupie C Mistrzostwa ŚwiataAle nie mógł przeciwstawić się francuskiej potędze i wyjechał w tę niedzielę.

Po bolesnej klęsce Wynikający z tego złamany moment syna bramkarza Szczęsnego stał się wirusowy i przytulił ojca, który w eliminacjach do turnieju strzelił trzy gole.

Kiedy chłopiec ocierał łzy po porażce w 1/8 finału, Bramkarz Juventusu próbował pocieszyć syna, który miał na sobie koszulkę reprezentacji Europy Na odwrocie imię jego ojca.

W meczu otwarcia mistrzostw świata Polska zmierzyła się z Meksykiem I podzielili się punktami po bezbramkowym remisie, który zakończył się porażką z Argentyną i zwycięstwem El Tri nad Arabią Saudyjską, co pomogło im awansować.

Ostatecznie było to wygodne i łatwe zwycięstwo nad rywalem Barcelony Robertem Lewandowskim.Jego najlepsza gwiazda niewiele mogła zrobić, ale kara VAR pozwoliła mu dokończyć.

MGC

READ  Wirus Corona.- Polska odnotowuje najwyższą liczbę zgonów z powodu COVID-19 od kwietnia, z prawie 800 zgonami w ciągu jednego dnia