20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bolesne pożegnanie Gary'ego Sinise'a z synem po 5 latach walki z rakiem

Bolesne pożegnanie Gary'ego Sinise'a z synem po 5 latach walki z rakiem

Gary Sinise złożył hołd swojemu synowi po jego śmierci w wieku 33 lat po długiej walce z rzadkim typem raka kości. (Zdjęcie: Desiree Navarro/WireImage)

Cztery lata temu Gary’ego Sinise’a Nie pojawia się na naszych ekranach, ani w serialu, komiksie, ani w filmie. Teraz wiemy dlaczego. Aktor, który zdobył miłość publiczności rolą porucznika Dana Forresta Gumpa I z dziewięcioma latami spędzonymi we wszechświecie Międzynarodowa Solidarność Chrześcijańska, Przez cały ten czas przeżywał trudną i bolesną walkę w roli męża i ojca. Walki, której nie doświadczył bezpośrednio, ale jako ostoja rodziny, gdy w tym samym roku 2018 u jego żony i najstarszego syna zdiagnozowano raka. Jego żonie, aktorce Moirze Harris, również udało się pokonać raka piersi. Jego syn Mac stoczył dłuższą i bardziej wyniszczającą bitwę, która zakończyła się przegraną 5 stycznia w wieku 33 lat.

Gary’ego Sinise’a Ogłosił tę wiadomość na profilu swojej fundacji na Instagramie, zamieszczając zdjęcie Maca i link do emocjonalnego hołdu poświęconego jego najstarszemu synowi. „Jak każda rodzina doświadczająca takiej straty, jesteśmy głęboko zasmuceni i poradziliśmy sobie z nią najlepiej, jak potrafimy”.„ – pisze aktor Apollo 13. „Jako rodzicom bardzo trudno jest stracić dziecko. Moje serce kieruję do wszystkich, którzy doświadczyli podobnej straty, a także do każdego, kto stracił ukochaną osobę. Wszyscy doświadczyliśmy tego w jakiś sposób. Przez lata Spotkałem wiele rodzin naszych poległych bohaterów. „To łamie serce. „I bardzo trudne”.

Menedżer również to ujawnia Jego rodzina od pięciu i pół roku walczy z nowotworem. Przez bitwę, która w miarę postępu choroby stawała się „trudniejsza”. „Chociaż nasze serca bolą z powodu jego straty, pocieszamy się wiedzą, że Mac już nie cierpi. Jesteśmy zainspirowani i wzruszeni sposobem, w jaki tego dokonał”.

Niszczycielska bitwa o Maca i jego rodzinę

Po walce w ciszy i trzymaniu się z dala od hollywoodzkich fleszy, nie występując w żadnym filmie ani serialu, aktor CSI: Nowy Jork Wyjaśnia, że ​​jego syn cierpi na „strundomę”, rodzaj raka kości, który „występuje rzadko i zwykle tworzy się w kościach kręgosłupa lub czaszce” – wyjaśnił. Klinika majonezu.

READ  Alex Marin: Nohemi Sanchez, następna dziewczyna producenta porno?

Sinise wyjaśnia w poście, że choroba ta dotyka średnio tylko 300 osób w Stanach Zjednoczonych rocznie. „W 70 procentach przypadków guz pierwotny można usunąć i wyleczyć” – powiedział. „Ale w 30 procentach przypadków, czyli u około 90 osób rocznie, rak powraca”. Aktor wyjaśnia, że ​​u Maca zdiagnozowano tę chorobę w 2018 roku, dwa miesiące po tym, jak usłyszał wiadomość, że jego żona ma raka. „Lato 2018 roku było dla naszej rodziny niezwykle trudnym okresem” – pisze.

Podczas gdy Moira osiągnęła remisję po operacji usunięcia węzłów chłonnych, chemioterapii i radioterapii, stan Maca doprowadził do pięciu operacji kręgosłupa. Jednak w końcu rak nadal postępował i został sparaliżowany od klatki piersiowej w dół.

Gary Sinise, Moira Sinise i cała ich rodzina przed najcięższą bitwą, jaką musieli stoczyć, gdy aktor otrzymał swoją gwiazdę w Alei Gwiazd w kwietniu 2017 r. (fot. Michael Tullberg/Getty Images)Gary Sinise, Moira Sinise i cała ich rodzina przed najcięższą bitwą, jaką musieli stoczyć, gdy aktor otrzymał swoją gwiazdę w Alei Gwiazd w kwietniu 2017 r. (fot. Michael Tullberg/Getty Images)

Gary Sinise, Moira Sinise i cała ich rodzina przed najcięższą bitwą, jaką musieli stoczyć, gdy aktor otrzymał swoją gwiazdę w Alei Gwiazd w kwietniu 2017 r. (fot. Michael Tullberg/Getty Images)

Dodał: „Przeprowadził trudną walkę z rakiem, na który nie ma lekarstwa, ale nigdy nie przestał próbować. Mac uwielbiał filmy i zawsze mu powtarzaliśmy, że przypomina nam żołnierza z końca tego niezwykłego filmu”. 1917Biegnie przez pole bitwy, wokół niego eksplodują bomby, powalając go jedna po drugiej, ale on wciąż podnosi się, nie poddając się i biegnie dalej. „Czuję się szczęśliwy, zaszczycony i dumny, że jestem jego ojcem” – napisał aktor w emocjonalnym hołdzie.

w Wydawniczy, aktor dzieli się zdjęciami z życia Maca i jego trudnej bitwy, zamiast smutnej ostatniej historii woli pamiętać o jego cnotach i miłości do rodziny, a także wyjawia, że ​​był miłośnikiem muzyki. Gra na perkusji od 9 roku życia i był perkusistą w zespole swojego ojca por. Dan Band, nazwanym na cześć jego postaci. Forresta Gumpa.

Co więcej, chociaż rak sparaliżował go od klatki piersiowej w dół, Gary Sinise wyjaśnia, że ​​„nadal miał ograniczoną władzę w prawej ręce i palcach lewej ręki”, dlatego nadal grał na klawiaturze, sam nauczył się grać na harmonijce ustnej i ukończył album przed śmiercią Mac Sinise: Zmartwychwstanie i odrodzeniektórego sprzedaż zostanie przekazana fundacji Gary'ego Sinise'a, której celem jest wspieranie osób udzielających pierwszej pomocy na pierwszej linii frontu, weteranów i ich rodzin, zgodnie z wyraźnym życzeniem Maca.

Nie ma większego bólu dla ojca niż strata dziecka. I Gary’ego Sinise’a Zamierzał całkowicie skupić się na towarzyszeniu rodzinie w tej długiej i trudnej walce. Jego najnowsze projekty miały miejsce w 2020 roku i obejmowały role drugoplanowe w filmach o niskim wpływie, takich jak Tak długo jak jesteś ze mną I Joe Bell, Podobnie jak w czwartym sezonie Z trzynastu powodów Gdzie terapeuta Claya (bohater grany przez Dylana Minnette) widział życie.

Po najcięższej walce swojej rodziny z dala od blasku fleszy Hollywood i śmierci Maca na początku stycznia, Gary’ego Sinise’a Otworzyli się na świat, składając emocjonalny hołd w nadziei, że dzieląc się tą historią, będą mogli „rzucić trochę światła na ten trudny dla nas okres, ponieważ Mac naprawdę był światłem dla wszystkich”.

„Niesamowita inspiracja dla tych, którzy go znali i kochali. Stawiała czoła swojej walce z wdziękiem, odwagą i miłością. Nawet w obliczu niepowodzeń za niepowodzeniami nigdy nie przestał żyć, uczyć się, tworzyć, dawać i kochać”.

Ten artykuł został napisany wyłącznie dla Yahoo en Español przez Cine54.

Możesz być także zainteresowany | Na filmie

Tom Hanks: „Jeśli co trzy lub cztery razy robisz dobry film, wszystko jest w porządku”.

Glenn Close obawiają się, że chcielibyście zmienić „Fatal Attraction” na dzisiaj

Fałszywa legenda kryjąca się za „Miejscem zwanym Notting Hill”, z której zrodziła się smutna romantyczna historia

Prawdziwa inspiracja dla Toma Hanksa w „Forrest Gump” zrobi wrażenie na każdym