18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bodega Orrera: 5 sztućców „z najwyższej półki” na aukcji

Bodega Orrera: 5 sztućców „z najwyższej półki” na aukcji

Wpisałem Styl życia On

W dużych sklepach, takich jak Liverpool, wyprzedają się Porcelana '”wart”.” klasa wyższa– I jednak zniżki sięgające tysięcy peso. Winiarnia Orrera Ma również własne opcje, a niektóre pozycje pozwalają na trzymanie go przez wiele miesięcy bez odsetek; Tutaj dowiesz się czym są i jakie są metody płatności.

Te ceny sztućców od Bodega Aurrera są ekskluzywne sklep internetowy; Aby dokonać zakupu ludzie po prostu zakładają konto, na którym muszą podać swoje imię, nazwisko i hasło, poza tym, że zostaną poproszeni o podanie środka komunikacji, takiego jak e-mail lub telefon komórkowy, sklep prześle im korzyści takie jak Kupony o wartości 300 pesos na pierwszy zakup.

Jakie sztućce można kupić w Bodega Aurrera?

Jedną z najdroższych zastaw stołowych, jaką można kupić w Bodega Aurrera jest 36-częściowy zestaw do chirurgii plastycznejc, co kosztuje 6 tysięcy 758 peso. Wszystkie elementy wykonane są z „najwyższej jakości” (według producenta) poliwęglanu przeznaczonego do kontaktu z żywnością, który można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

Inną opcją jest Zestaw naczyń obiadowych Corelle Frost, 78 elementów A to ma swoją cenę 4 tysiące 999 peso (Średni koszt za sztukę to 64 pesos). Wykonany jest z Vitrelle, materiału składającego się z trzech warstw laminowanego szkła, dzięki czemu każdy element można umieścić w zmywarce lub kuchence mikrofalowej. Jeden punkt przeciwko jest taki, że nie ma gwarancji.

W 3 tysiące 959 peso Sztućce sprzedawane są w zestawie po 72 szt. (dla 24 osób) i są wykonane z poliwęglanu dopuszczonego do kontaktu z żywnością; Zawiera 24 duże talerze na ciasto, 24 małe talerze na ciasto i 24 miski o pojemności 330 mililitrów. W takim przypadku obowiązuje gwarancja producenta do trzech miesięcy.

Karty, dzięki którym możesz kupować co miesiąc bez odsetek w Bodega Aurrera:

  • Potwierdzenie: 12 miesięcy przy minimalnym zakupie 4000 pesos.
  • American Express: 12 miesięcy przy zakupie za minimum 4000 pesos.
  • Banco Azteca: 12 miesięcy przy zakupach o minimalnej wartości 4000 pesos.
  • BBVA: 12 miesięcy przy zakupach o minimalnej wartości 1000 pesos.
  • Citibanamex: 9 miesięcy przy zakupach o minimalnej wartości 1000 pesos.
  • Inbursa: 12 miesięcy przy minimalnym zakupie 4000 pesos.
  • Scotiabank: 12 miesięcy przy zakupach o minimalnej wartości 4000 USD.
READ  Huawei anuluje setki zakupów Hot Sale; Profeco prosi osoby poszkodowane o złożenie formalnej skargi

Osoby poszukujące ceramicznej zastawy stołowej mogą wybierać Model Kütahya składający się z 20 elementów i koszt 2 tysiące 699 peso. Te naczynia są produkowane w Turcji i można je myć w zmywarce, w tym: cztery talerze do serwowania, cztery miski na zupę, cztery talerze do sałatek, cztery talerze na kubki i cztery kubki.

Zastawa stołowa również zasługuje na klasę wyższą, choć zapomina o stonowanym stylu Model Magic Natura Moderna od Santa AnitaKtóry zawiera 16 elementów ceramicznych i kosztuje 2 tysiące 699 peso. Jest odporna na wysokie temperatury i zabezpieczona warstwą emalii odpornej na zarysowania.

Jeśli chcesz kupić którąkolwiek z tych zastaw stołowych z wyższej półki, pamiętaj, że dostawy z Bodega Aurrera są płatne; Czas dostawy wynosi od trzech do 10 dni roboczych. Chociaż dzięki trybowi odbioru możesz również złożyć zamówienie i odebrać je w sklepie.