18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Błąd powoduje utratę wszystkich postępów i zawartości w Fall Guys

Błąd powoduje utratę wszystkich postępów i zawartości w Fall Guys

Przedstawiamy nowe i ciekawe szczegóły jednej z najpopularniejszych obecnie gier wśród użytkowników Nintendo Switch, co zostało niedawno potwierdzone. To jest o Fall Guys na Nintendo Switch.

W tym przypadku udało nam się ustalić, że wystąpił problem, który mógł spowodować Całkowita utrata postępów w grze. W szczególności wydaje się, że dzieje się tak podczas korzystania z konta Epic Games, które nie jest połączone z oryginalnym profilem. Są użytkownicy, którzy zgłosili utratę wszystkich swoich postępów podczas próby połączenia swojego oryginalnego profilu z kontem Epic. Na Nintendo Switch nie mają żadnej własnej zawartości i nie mogli jej znaleźć, recenzując swoją oryginalną grę na innych platformach, takich jak PlayStation czy PC.

W tej chwili nie potwierdzono, czy zespół programistów pracuje nad tym błędem. Możesz podzielić się w komentarzach, jeśli coś podobnego ci się przydarzyło.

straciłem cały postęp desde FallGuys. gra

nie zapomnij tego nowo Te szczegóły zostały potwierdzone:

  • Jest już dostępny Bezpłatny
  • Obecni gracze otrzymają Legacy Pack
  • Wkrótce ogłosimy więcej współpracy i przepustkę sezonową
  • Zapewnia międzyplatformową rozgrywkę i międzyplatformową progresję na wszystkich platformach
  • Działa w trybie przełącznika przenośnego przy 720p przy 30 klatkach na sekundę oraz w trybie TV (zadokowany) przy 1080p i przy 30 klatkach na sekundę

Pędź i unikaj swojej drogi do zwycięstwa w Bunch of Craps. Początkujący czy profesjonalista? Sam czy w grupie? Fall Guys zapewnia zabawę w skupionych dawkach i ciągłej ewolucji. Jedyną rzeczą ważniejszą od wygranej jest wyglądać tak głupio, jak to tylko możliwe, więc załóż swój najmądrzejszy kostium, ponieważ to się zaraz zacznie.

co myślisz? Możesz również znaleźć naszą pełną relację z gry na ten link.

Linia